Pilingi za telo

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Pilingi za telo

Ta tema vsebuje 53 odgovorov, ima 23 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of rabarbara rabarbara 3 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Zanima me katere pilinge kaj uporabljate za telo?

Jaz sem do sedaj imela Baleo, Alverde in Body&Soul.

Danes sem si pa kupila EXFOLIATING BODY SCRUB (Suhada Nature).

Sestavine: Maris sal, Simmonsia chinesis oil, Oryza sativa bran oil, Parfum*, Zingiber officinale root powder, Oryza sativa grain powder, Citral*, Eugenol*, Geranoil*, Linalool*, Limonene*
    * natural essential oils

Zaenkrat sem ga sprobala samo na rokah in naredi zelo mehko kožo. Je precej grob, se zelo občutijo zrna soli, je pa tudi precej masten in je zaradi tega potem koža res mehka in navlažena.

Kaj več bom poročala jutri, ko ga poskusim na celem telesu. :bath5:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Mah, jaz sem že obupala nad pilingi za telo, nisem še našla ta pravega :( Imela sem že od Alverde, Balea, Natuderm… vsi ti niso zame niti P od pilinga, vse prenežno, tu pa tam kako zrnce…

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ja, Baleini in ostali pilingi so tudi meni za telo prenežni.
    Ta ima zaenkrat zelo grobe delce (je res grobo mleta sol) in od njega kar precej pričakujam. :P Pa še všeč mi je ker je oljnat.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Jaz sem prej imela od Balea. Sedaj pa imam kar od Mullerja. Z obema sem zadovoljna, še posebej, ker tako dobro dišita. :)

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Tassa, le poročaj, kako se bo obnesel.

Spomnim se, da mi je bil pred leti všeč nek od L’oreala v takem zelenem lončku se mi zdi, ampak ga nisem nikjer že dolgo videla.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Bom poročala. :yes:

Me že kar mika, da bi skočila v :bath5: , ker ta piling res zelo diši. :silly:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jaz sem že izpod tuša. :D:

Z eno besedo – FENOMENALNO. :3party: Ta piling mi je res zelo všeč. :yes: Ne morem verjet kako mehko kožo pusti in res navlaženo. Imam občutek kot da bi se namazala z losjonom.

Najprej ga je treba malo zmešati, ker je sol precej trda na dnu, na vrhu je pa olje. Ko se pa zmeša je pa taka lepo gosta zmes, ki se fajn nanaša.
    To je piling v pravem pomenu besede. Za moje telo ni pregrob, ker so mi vsi drugi prenežni. Ta je pa res grob in super opravi svoje delo.
    Da ne omenjam kako lepo diši. :parfume:

Zaenkrat sem res super navdušena. :cheer:

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Kje si ga kupila, ga bom še jaz preizkusila? :)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

V Lidlu. Ne vem a je samo omejena izdaja ali bo v redni prodaji. :ermm:

Imajo pa precej različnih izdelkov za obraz in telo (Suhada Nature).

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Omejena izdaja je kolikor vem..

Trenutno imam piling od Sundance-a (dm-ova firma), občasno si naredim piling iz zdroba, medu in olivnega olja, pa naredi res mehko kožo :thumbsup:

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Potem pa je treba iti jutri hitro gledat v Lidl. Kako je pa kaj z ostalimi njihovimi izdelki iz te izdaje? Je že katera kaj poskusila?

Malo sem pogooglala in naletela na test njihovega masla za telo. Zgleda zanimivo.
    klik

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

heej! tudi jaz vem za enega, ki je sicer dražji ampak je fenomenalen! sama imam izredno suho kožo (poleti in pozimi) in mam problem ker imam po oblekah bele luskice, ki me spravljajo ob živce. Od L’occitan-a imam limonin piling..vsebuje še neka olja in diši kot prava limona- ni umeten vonj..koža je potem res mehka in mastna zaradi vseh olj. je pa res da se po pilingih, ki vsebujejo olja ne smeš obrisati z brisačo ampak samo z roko odstraniš kapljice vode…potem je učinek večji :)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Saj je res čisto drugačen filing, s tem oljnatim pilingom. Že voda se nekako sploh ne prime kože, ker je koža mastna.
    Jaz sem se z brisačo samo malo potapkala. :silly:

Koža je še vedno ful mehka. :cheer:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

@elchy wrote:

Potem pa je treba iti jutri hitro gledat v Lidl. Kako je pa kaj z ostalimi njihovimi izdelki iz te izdaje? Je že katera kaj poskusila?

jaz imam piling za obraz :) diši za umret dobro in ni grob :thumbsup:

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Za moje pojme noben piling na tem svetu ne prekaša TBS-ov piling…velika zrnca, dovolj groba, fuuuul hranljivi, tako da niti BB ali BL ni potreben. Res enkratno, cena pa primerna. lol
    Seveda je tudi odvisno od okusa oz vonja…jaz sem imela vanilijev piling v tubici iz zimske kolekcije in kakavov piling. Oba super dobra…priporočam.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico