Piling

Ta tema vsebuje 168 odgovorov, ima 49 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 3 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Katere pilinge uporabljate?

Jaz sem v iskanju pravega :confused:

Nekaj Lavera pilingov:

ognjič
    Water (Aqua), Alcohol, Hydrogenated Palm Glycerides, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Seed Powder, Sodium Cetearyl Sulfate, Orbignya Oleifera Seed Oil, Hydrogenated Lecithin, Glyceryl Oleate Citrate, Coco Glucoside, Xanthan Gum, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Hydrated Silica, Lysolecithin, Calendula Officinalis Flower Extract*, Malva Sylvestris (Mallow) Extract*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Melissa Officinalis Water*, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Fragrance (Parfum)**, Limonene**, Linalool**.

vrtnica
    Water (Aqua), Glycine Soja (Soybean) Oil*, Hydrogenated Palm Glycerides, Alcohol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Cetearyl Sulfate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Powder, Glyceryl Oleate Citrate, Hydrogenated Lecithin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Xanthan Gum, Rosa Damascena Flower Water*, Lysolecithin, Coco Glucoside, Hydrated Silica, Rosa Canina Fruit Extract*, Myrtus Communis Water*, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water*, Lecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Fragance (Parfum)**, Geraniol**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Oba imata alkohol na začetku seznama. Drugače zelo naravna pilinga; Soybean Oil potencialno komedogena sestavina, ki je prav tako bolj na začetku seznama sestavin..ker je kot piling, ki se spere, večjih težav z mašenjem por večini verjetno ne bi povzročal.

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Jaz trenutno uporabljam Alverde marelični piling. Dokaj v redu, edino vonj me malo moti…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Trenutno imam Suki piling (KLIK), testiram pa tudi 100%Pure ananasov encimski piling – nekaj smo o tem debatirali že TUKAJ.
    Z obema sem zelo zadovoljna.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Suki mi je malo predrag :blush1: bi znal ananasov masiti pore?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz imam tudi trenutno Alverde marelica in mi je super! Sukijevega sem imela tester, pa mi je bil super, ampak je totalno predrag (čeprav enkrat nameravam kupit mini kit)
    tester 100% Pure ananasove maske imam pa tut js, ampak imam raje pilinge z zrnci…se mi zdi da imajo boljši efekt

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jaz sem ravno danes naročila paket in pričakujem Suki limonin piling, 30ml – ki je tudi sam v prodaji. Ta velik mi je predrag, pa še posuši se prehitro. Zaenkrat sem imela ta mini kit in se mi je proti koncu že čisto posušil.
    Drugače mi ja pa ta piling the best :thumbsup:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vidim da se na bbnaturi da kupit tudi samo mali piling (30 ml), stane pa 9,5€

za koliko casa pa imate ve potem teh 30ml?

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Uporabljam Alverde marelični piling in sem kar zadovoljna. Koža je po uporabi mehka in ne zateguje, zato mi tudi kreme ni treba uporabiti. Preden ga nanesem na obraz, ga še malo podrgnem med dlanema, da delci niso preveč grobi. Cena je pa itak Alverde ugodna.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Jaz pa kar sodo uporabljam, že dalj časa. Sem enkrat na netu prebrala nek članek o vsestranskosti sode. Je pa zelo nežna in fino spilingira. :thumbsup:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@amisa wrote:

vidim da se na bbnaturi da kupit tudi samo mali piling (30 ml), stane pa 9,5€

za koliko casa pa imate ve potem teh 30ml?

Jaz imam še staro embalažo v kateri je bilo 50 ml in jo uporabljam že kakšne 4 mesece. Uporabljam 3x na teden; občasno več (če stopim zrnca).
    Na bbnaturi po mojem ne bodo imeli več dolgo teh majnih pilingov, ker so dobili le 3; enega sem že jaz naročila :naughty:
    Katera hoče, naj pohiti :wink1:

Profile photo of ally
    ally
    Član

JAz imam še vedno AD encimskega, uporabljam ga, kadar se spomnim…. :blush1:

Mi je bil pa Suki super, ampak je nekam neprijazen moji denarnici :lol1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Nina kaj mislis o uporabi sode za piling?

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Kakšen pa je postopek pilinga s sodo in kje se jo da kupiti? :P

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

sodo se kupi v vsaki trgovini s prehrano (ponavadi je tam pri moki itd., je pa v taki mali modri posodici z belim pokrovckom), vsaj mislim da gre za navadno sodo :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico