Pilice za nohte

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Pilice za nohte

Ta tema vsebuje 32 odgovorov, ima 12 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mackica mackica 6 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Delimo svoja mnenja o pilicah za nohte…

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

@tassa wrote:

@gejba wrote:
    Jane – pri meni je na delu kristalna + polirna pilica. To je to.

Ali je kakšna razlika med kristalno in stekleno pilico za nohte? Jaz sem si pred kratkim kupila stekleno pilico in so se mi začeli nohti zelo plastiti. :verymad: Ne vem, če je to točno zaradi pilice, vendar jo imam močno na sumu. :unsure:
    Katere pilice so še fajne?

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

@anchek wrote:

jaz sem si kupila pa stekleno pilico pa mi zelo pomaga,
    sem imela vedno bolj boge nohte,
    zdaj pa kr rastejo…
    pa se mi zdijo že predolgi, pa se mi jih zdi škoda postrižt,
    ker vem da še kak mesec nazaj ne bi bili tako dolgi zaradi plastenja :blush1:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

@tassa wrote:

Katero imaš? :ermm:

Moja je Credo Solingen Glasnagelfelile :P

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

@anchek wrote:

ista :thumbsup:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

@gejba wrote:

Mislim, da je isti šmorn, če je steklena ali kristalna. Paziti moraš samo na to, da ni preveč groba. Jaz imam tako veliko kot malo od Essie.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Super za tole temo :cheer:

Daj, punce, povejte katere pilice uporabljate, ker jaz sem nad tole mojo res razočarana. :verymad:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz imam Kiko kristalno, sem zadovoljna, ampak se mi zdi kar malo premalo groba (kar traja da popilim) tako da bom verjetno se essie nabavila

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tale moja (Credo) je pa kar fajn groba. Sploh ne rabiš veliko piliti, se kar hitro skrajša noht. :unsure:
    Morda je za moje mehke nohte res pregroba. :ermm:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Tudi jaz sem razočarana, tako da kadar krajšam nohte, pilim le tiste ko so v dobrem stanju, 2 ali 3 ki pa se mi plastijo pa pile ne vidijo, takrat uporabim škarje.
    Imela sem že Jessicino pilo za razcepljene nohte, in sem tako razočarana :verymad: , po njej se mi vsak noht cepi.
    Trenutno pa imam kiss za krajšanje in poliranje, 4 različne površine za piljenje in sem zadovoljna z njo na zdravih nohtih, nakup mogoče ponovim.

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Jaz imam pa tamalo Essie :lol1: . Ta veliko sem pa uspela razbit. :ermm:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Kjerkoli prebiram in kogarkoli prebiram… vsi, ki se spoznajo na te zadeve, prisegajo na kristalne/steklene pilice. Sama pravzaprav ne vem, kaj je razlika. Zagotovo v sestavi. Ne bi vedela, katera je boljša.

Jaz imam od Artdecoja stekleno in Credo in mini Essie. Meni so vse fajn. Artdecojeva je pa najbolj fina in za kakšna huda krajšanja absolutno prefina.

Pri piljenju je vedno treba paziti, da ne pustite odprtega nohta. Da zaprete noht. Morda greš po konici nohta še s polirno pilico…

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

@maestra wrote:

Pri piljenju je vedno treba paziti, da ne pustite odprtega nohta. Da zaprete noht. Morda greš po konici nohta še s polirno pilico…

Ravno to mene muči. Toliko je bilo že o tem rečeno, samo jaz še vedno ne vem kako lahko zaprem noht? :blush1: S polirno pilico? No, zanimiva ideja :thumbsup:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jap, Artdecojeva steklena pilica je meni recimo dovolj fina, da lahko kar znjo grem čez rob (od zgoraj navzdol) in zaprem noht. Sicer pa je polirna pilica superca – vendar tisti del polirne pilice, ki dejansko nekaj pili in ne samo polirni del (ali kako naj se izrazim) ;) Vendar glej, da res samo po konici popiliš ;)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jaz imam pa ArtDecojevo stekleno pilico in sem zelo zadovoljna. Pilica je res prefina za krajšanje in se včasih precej namučim, ampak ker kar pogosto pilim nohte in ker ne rastejo spet tako hitro, je kar ok.

Pa Alessandro set polirnih pilic imam, ki jih za cele nohte uporabljam recimo 1x na mesec ali redkeje, konice pa vedno kar s temi še spoliram, da je zihr

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico