Piercings and tattoos

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Piercings and tattoos

Ta tema vsebuje 468 odgovorov, ima 56 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 3 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Malo sem radovedna. Ima še katera kakšen tattoo ali piercing? :) Ravno iščem motiv za nov tattoo, pa me malo zanimajo + zgodbe za njimi. :)

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

Imam tattoo, piercing pa je v planu že nekaj časa. Ga grem delat ko pride nazaj ‘moja’ piercerka.
    Sicer pa tudi tattoo ne bo ostal edini :P

Profile photo of Cathy
    Cathy
    Član

mela sm piercing v jeziku pred časom.. 4 leta sem ga imela in sedaj se vidijo posledice.. na zobeh :read:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Imam piercing… :) V popku. Ze kaksno leto se ogrevam za se enega, ampak ne vem se,…
    Tudi tattoo bi rada imela, mislim da se vedno krila ali kaj podobnega, ker imajo zame doloceno zgodbo. :blush1:

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

No, da dodam fotodokumentacijo :lol1:

Mam piercing v obrvi in nosu. Si pa tudi želim tattoo :)

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

_martina, ful lep tattoo. :sendlove: Jaz svojega raje ne bi kazala, ker sem si ga dala delat pri 17ih letih in posledica tega je, da je mal otročji. :blush1: Čeprav nekak odraža mojo osebnost. :) Sedaj pa razmišljam, da bi si dala na zapestje en latinksi rek, ki ima zame globok pomen.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz pa nimam ne enega ne drugega…nekako nisem pristaš tega in si ne bi dala delat tatuja za nobeno ceno. Piercingi so mi še ok, tatuji pa sploh ne

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

jaz imam uhanček v nosu..pa mi je še zdj ful lepo..
    za tatuje pa tut js nism pristaš, če pa nekomu tatu nekja pomeni in si ga je naredil z razlogom se mi zdi p fajn.. :)

nimam niti tatuja niti piercinga….sem nekaj časa razmišljala o tatuju pa sem to misel opustila.

@cathy wrote:

mela sm piercing v jeziku pred časom.. 4 leta sem ga imela in sedaj se vidijo posledice.. na zobeh :read:

Jap, se morš kr mal pazit, da ni pirs skoz po zobeh (in razne lestvice, ko ugotoviš, da ob vsak zob drugač zveni :lol1: ). Sam drugač je pa men zakon :thumbsup: !
    PS: a si mela titan al plastične bunkice?

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Imam dva tatuja, dva sta še v planu in ko diplomiram bosta verjetno prišla na vrsto. Imela se že 2x pirsing v obrvi, v jeziku (zdržala 1 dan, potem je šel ven, lol) in trenutno ga imam v bradi oz. pod ustnico. Razmišljam da bi si ga dala ven, ker ga imam že par let in dlesni so še kar poškodovane.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Moj nekdanji piercing. Sem ga po enem mesecu ven dala, ker je bilo bolj slabo narejeno. Sedaj pa ne vem a bi si ga dala ponovno delat ali bi si ga raje dala v jezik, ker je pač malo bolj skrit. Ker se mi zdi, da pri iskanju zaposlitve sedaj preveč gledajo na to.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Jaz sem ga imela v nosu-je letel po par letih ven in v obrvi-tukaj mi je še zdaj naj naj in bi ga takoj imela ampak se bojim, da mi nebi zdržal dolgo :ermm: (se vidi na avatarju rahla črtica-brazgotinica, če se dobro pogleda)

Tattoo si želim že kar nekaj časa, ampak se enostavno ne morem odločiti kam(malo je treba gledati na zaposlitev) in kaj bi si dala tetovirati, drug problem pa je, da sem glede tega zelo picajzlasta in me je strah, da bi bil tattoo slabo narejen. Poleg tega bi si 100% želela motiv, ki sem ga sama ustvarila..

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Sem imela piercing v obrvi (se mi je odtrgal in imam takšno brazgotinico kot darksome :ermm: ) in v jeziku, ki sem ga dala po nekaj letih ven… Imam ga pa še vedno v popku in v ušesu (ne vem točno kako se imenuje tisti del ušesa :silly: ).
    Tattoo-ja imam pa dva… na lopatici in gležnju. Za enkrat bo to dovolj, mogoče si bom edino un tattoo na lopatici mal popravla.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico