PHURA – Linfa dermopurificante serum

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Serumi, olja, posebna nega PHURA – Linfa dermopurificante serum

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

serum je na sliki skrajno desno

vir

sestavine:

lavandula angustifolia distillate, melissa officinalis destillate, calendula officinalis destillate, chamomilla recutita distillate, melilotus officinalis destillate, citrus aurantium dulcis flower distillate, hamamelis virginiana distilatte, mentha piperita distillate, glycerin, aqua, ananas sativus extract, arctium lappa extract, cetraria islandica extract, krameria triandra extract, salvia officinalis extract, tussilago parfara extract, xantan gum, algin, lonicera caprifolium extract, lonicera japonica extract, lactic acid

* izdelek ima certifikat 100% VEGETAL certified ingredients

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Serum je pakiran v prozorni plasticni embalazi na pumpico, ki omogoca enostavno doziranje (pritisk do polovice zadostuje za nanos po celotnem obrazu) in je primerna za transport.

V embalazi je temno oranzne barve, na kozi pa seveta prozoren.
    Je izredno redke konsistence (skoraj tako kot npr. Sophyto serum), se zelo lepo razmaze in vpije v kozo.

Imam mesano kozo z izsuseno povrhnjico in serum na moji kozi odlicno deluje. Uporabljal naj bi se zvecer, tako ga tudi uporabljam in sicer po nanosu essential care citrusnega tonika, v taksni kombinaciji se super obnese in ponavadi nege niti ne rabim nadaljevat se s kremo.

Nanasam ga tudi okoli oci, po nanosu me oci nic ne pecejo, prav tako nisem imela nobenih reakcij na ostalih predelih.

Serum se v kozo vpije prakticno takoj, za sabo pa pusti cudovito navlazeno, mehko kozo. Po mojem mnenju je primeren za mastno in mesano kozo, na normalni/suhi bi bilo nego verjetno potrebno nadaljevati se s kremo.
    Izbruhov mozoljev mi ni povzrocil.

Ima nezen, zeliscni vonj, ki ga na kozi skoraj ne zaznamo, tako da ni motec.

Sprobala sem ga tudi kot podlago za puder in tudi pri tem se dobro obnese.

Cena je okoli 40€ za 30ml, kar sicer ni poceni, vendar glede na to da moji kozi res ustreza in mi je sestavinsko vsec, ga bom verjetno se kupila.

Priporocam vsem z mastno/mesano kozo ali normalno/suho v kombinaciji s kremo.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico