Peticije v dobrobit živali

Ars Cosmetica Forum OSTALO KOTIČEK ZA ŽIVALI IN RASTLINE Peticije v dobrobit živali

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Black Cherry Black Cherry 3 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Slovenci smo se super odrezali pri podpisovanju peticije za odpravo vivisekcije :shake:
    http://www.stopvivisection.eu/en/content/signatures#overlay-context=en

(pa prosim ne v tej temi nič pisat/lepit o tem postopku, ker eni smo preveč občutljivi za tako branje in se teh grozot še predobro zavedamo)

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

:thumbsup:

:cool2:

Torej je bilo zbranih dovolj podpisov?

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Meni ni jasno, zakaj se je to podpisovalo?
    Ni že letus aprila začelo veljat, da se v EU ne sme prodajat kozmetika, ki testira na živalih? :confused:
    Pa ne me napast zdej, ker res ne vem, za kaj se gre. :O

Ja, za kozmetiko se na srečo ne testira več :D:

Tale peticija je bila proti testiranju na živalih za medicinske oz. farmacijske namene (če sem prav razumela, sicer naj me katera popravi).

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Uuu odlično! :D:
    kako se bo pa sedaj testiralo?

Kolikor vem naj bi predvsem testirali na umetno vzgojenih človeških celicah ter preko računalniških programov.

Tu piše več o alternativnih načinih (piše sicer za kozmetiko, ampak gre v bistvu za iste teste).

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico