Peneča kopel

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Peneča kopel

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Artemida Artemida 4 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Odpiram novo temo, ker na forumu nisem našla ustrezne.

Pred spanjem si včasih rada pripravim sproščujočo penečo kopel, ker mi je res užitek ždeti v topli vodi in brkljati po peni :bath5:
    Imam pa probleme, katere izdelke uporabljati v ta namen. Zdi se mi, da te široko dostopne drogerijske znamke (ala Nivea, Fa, Palmolive) precej izsušujejo kožo, po drugi strani pa mi bolj naravni izdelki niso všeč, ker se ne penijo dovolj ali pa mi vonj ni všeč. Imela sem tudi že nekaj penečih kopeli od Lusha, ki so mi bile zelo všeč, ampak so mi nekako predrage.

Katere izdelke uporabljate in kateri so vam najljubši?
    :bath:

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

LUSH krogle in kopeli (ampak te so bolj za pocrkljat na vsake toliko), obožujem pa Kneipp tablete z vonjem melise. :inlove: Trenutno imam še kopel z vonjem manga in vanilije z mlečnimi proteini od Prinzessin Sternenzauber (DM), ki je zelo nežna, ampak pene naredi pa ful. Bom poslikala sestavine.
    Če nimam pa ničesar pri roki, pa uporabim navaden tušgel, dodam malo mandljevega olja in par kapljic eteričnega olja, ki mi v tistem trenutku zapaše. :thumbsup:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Joooj, jaz zdaj pozimi obožujem vroče kopeli :bath5: Ponavadi si jih pripravim kar z gelom za tuširanje…

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Evo, še sestavine. :yes:

Profile photo of Ursaa
    Ursaa
    Član

Meni najbolj ustrezajo Kneipp kopeli, ker mi ne izsušijo kože. Je pa res, da pogrešam peno :bath5:

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Sem za probat kupila penečo kopel od Dvorca Trebnik. Bomo videli, kako se bo obnesla…

Slika je iz CosmetoTesta

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico