Paula’s Choice

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Paula’s Choice

Ta tema vsebuje 13 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of BusyBee BusyBee 7 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Naročila sem si nekaj testerčkov za nego obraza od PC. Zanima me, če katera od vas to uporablja in kako ste zadovoljne.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

meni je ustrezal samo njihov serum, vse ostale kremice ki sem jih sprobala so mi delale mozoljčke.
    Sprobala sem tudi 1%BHA gel, vendar ucinkov ni bilo (nimam ravno problematicne koze, morda zato), sem ga uporabljala le kratek čas, ker sem imela tak smotan, lepjiv obcutek na kozi kadar sem se namazala.

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

@amisa wrote:

tanja kaj pa bos narocala?
    meni ni bilo nic OK kar sem imela od PC

@nati wrote:

meni se pa zdijo cene precej zasoljene

@amisa wrote:

se popravljam, serumi so mi bili ok, vse ostalo pa brezveze. Sem pa sprobala samo izdelke za obraz, za telo & dekorative pa ne

@tanja76 wrote:

Naročila bom vse za nego obraza – čistilni gel, tonik, BHA, AHA, kremo z zaščitnim faktorjem in serum.
    Zdaj imam testerčke na preizkušnji in sem zadovoljna, res očitna sprememba…
    Kaj točno si ti Amisa uporabljala?

@amisa wrote:

kaj pa si uporabljala do zdaj?
    jaz sem imela 1%gel (brezveze), seruma (oba super), tisto kremico s SPF za mesano kozo (fuj fej obcutek sem imela po njej), gel za ciscenje (me je kar nekaj zategovalo ob uporabi), tonik (neprijeten vonj+slabo mi je navlazil)

@tanja76 wrote:

Dej se preselimo na temo, ki sem jo že enkrat odprla za PC… ne bi rada te teme smetila, ki je namenjena naročilom…

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Zdaj trenutno imam na testiranju naslednje stvari:

One Step Face Cleanser
    Super Antioxidant Concentrate Serum
    1% Beta Hydroxy Acid Gel
    Skin Balancing Toner
    2% Beta Hydroxy Acid Gel
    Skin Balancing Daily Mattifying Lotion with SPF 15 and Antioxidants
    Skin Recovery Daily Moisturizing Lotion with SPF 15 & Antioxidants

Prej sem uporabljala Akamutijeve izdelke. Sem bila kar zadovoljna z njimi, ampak sem opažala vedno več črnih ogrcev in tudi na otip ni bila koža gladka, s tem mislim na te mini mozoljčke.

Potem sem se odločila, da probam PC in je kar razlika no in to po enem tednu…

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

2% BHA gel – nobenega učinka. Preč vržen denar.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz tudi ne poznam nobenega, ki bi mu dejansko pomagal. Razen seveda kolikor preberem na drugih forumih, samo v real life so mi pa se vsi ki so sprobali rekli da je cisto brezveze

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Jaz testiram 1%BHA gel in je kar konkretna razlika. Ko bom ta testerček porabila, bom pa še 2%BHA gel probala. bomo videli…

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Smo istočasno pisale Amisa…
    Lahko da je pri meni samo začetna navdušenost, ampak res nisem pri nobeni drugi negi opazila take razlike. Bom videla s časom, kako bo…

Ste me pa malček zmedle… :blush1:

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Meni tudi PC 2% gel BHA ni prav nič pomagal.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

tanja v cem pa opazis razliko in kako pogosto ga uporabljas? jaz sem ga uporabljala na nosu (nimam aken) za ogrce, pa ni bilo NIC, ampak res popolnoma nic razlike, samo grozno lepjiv obcutek

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Uporabljam ga 1x na dan po celem obrazu. Na ogrcih opazim samo da se mi ne večajo in ne nastajajo novi (glih sem pa tja kakšen), da bi mi jih prav čistilo, ne opažam… Če mi pa rata kak mozolj, mi se ponoči posuši, zjutro nimam več bunkice (upam, da me razumeš…) Koža je pa na otip popolnoma gladka, brez tistih malih bunkic od mozoljev… Predvčerajšnjim mi je ta gel ušel in sem si vseeno vse namazala, pa je bil res tak lepljiv občute, če si ga nanesem malo, se mi pa prav lepo vpije v kožo.

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Zdaj sta dva meseca minila, kako si zadovoljna Tanja76?

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Še vedno sem zadovoljna… Sej se še vedno pojavljajo mozolji, ampak se hitro posušijo zaradi kislin. Se mi pa zdi, da bolj pomaga AHA kot pa BHA.

Sem pa tudi smotana, ker ne znam pustit mozoljev pri miru, moram vse spraskat!!! :veryangry:

Črnih ogrcev se mi zdi, pa da imam manj, kot sem jih imela….

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Ja, to me bolj zanima – ogrci. Moram se jih z nečim znebit :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico