Paul Mitchell

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of anncheek anncheek 6 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Uporablja katera njihove proizvode?

Sicer sem s svojim samponom zadovoljna, kar se balzama tice se iscem dobrega, me pa mikajo njihovi proizvodi za zascito las (pred likanjem, susenjem,…)

Paul Mitchell Seal and Shine:
    Awapuhi Extract (Deionized Water Awapuhi Blend), SD Alcohol 40 (SDA-CA-2814), Sodium Polystyrene Sulfonate, Quaternium-79 Hydrolyzed Silk, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid, Polysorbate-20, Fragrance.

Super skinny relaxing balm
    :
    Water/Eau/Aqua, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Corn Starch, Propylene Glycol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Wheat Amino Acids, Trimethylsiloxyamodimethicone, C11-15 Pareth-7, C12-16 Pareth-9, Glycerin, Trideceth-12, Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein PG-Propyl Silanetriol, phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Citric Acid, Fragrance/Parfum, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, linalool, limonene.

Super skinny serum:
    Cyclomethicone, Dimethiconol, Trimethylsiloxyamodimethicone, C11-15 Pareth-7, C12-16 Pareth-9, Trideceth-12, Glycerin, Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Fragrance (Parfum), Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben

Heat seal:
    Water (Aqua), Methacrylol Ethyl Betaine Acrylates Copolymer, SD Alcohol 40 (SDA-CA-2141) (Alcohol Denat.), Amodimethicone, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, Polysorbate 20, Sodium Polystyrene Sulfonate, Hydrolyzed Oat Protein, DMDM Hydantoin, Fragrance (Parfum), PPG-10 Butanediol, Arnica Montana (Arnica Montana) Extract, Chamomile (Anthemis Nobilis) Extract, Calendula Officinalis (Calendula Officinalis) Extract, Lemon (Citrus Medica Limonum) Extract, Yarrow (Achilla Millefolium) Extract, Thyme (Thymus Vulgaris) Extract, Nettle (Urtica Diocia) Extract, Henna (Lawsonia Inermis) Extract, Jaborandi (Pilocarpus Pennatifolius) Extract, Willow Bark (Salix Alba) Extract, Rosemary (Rosmarinus Officinalis) Extract, Kelp (Macrocystis Pyrifera) Extract, Propylene Glycol, Chitosan PCA, Lactic Acid, Panthenol, Quaternium-79 Hydrolyzed Silk, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone Bisamino Hydroxypropyl Copolyol White Ginger Dimethicone Copolyol.

Quck Slip

Water (Aqua), Cyclomethicone, Polyquaternium-11, Dimethiconol, Isohexadecane, Polyquaternium-37, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, PPG-1 Trideceth-6, Dimethicone, Quaternium 91, Cetrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone PEG-8 Meadowfoamate, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Trimethylsiloxyamodimethicone, C-11 15 Pareth-7, C12-16 Pareth-9, Glycerin, Trideceth-12, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Fragrance/Parfum, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene

Mi je jasno da naravnih izdelkov za zascito las ni, bi pa rada nekaj, kar bi naredilo cimmanj skode oz. res zascitilo lase, pac za uporabo vsake toliko, ko se odlocim likat/susit s fenom.
    Sem slisala ze kar nekaj pohval glede PM izdelkov, zanima me se kako so kaj sestavinsko?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

malo obujam tole temo…
    mene tut mika en njihov šampon, me je frizerka čisto navdušila :lol1:

ima katera kake izkušnje?

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

jaz imam izkušnje, pa sem zadovoljna. do sedaj sem imela tea tree šampon in balzam in sta super, meni samo vonj ne odgovorja. sedaj čakam na šampon three in balzam Super strong treatment pa poročam po malce daljši uporabi. eno leto pa že imam Super skinny serum, pa mi ga še ni uspelo porabiti, je pa naravnost čudovit in ga ne menjam, diši, ravna lase, lasi se svetijo, so bolj mehki…

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Preizkusila sem super skinny serum, je ok, nič nadpovprečnega. Skrajša čas fenanja, malo zgladi lase, pa dolgo časa ga imaš, nakupa pa ne bi ponovila. Imela sem tudi linijo za barvane lase, pa me ni preveč navdušila, sem imela že boljše izdelke za nego las (Joico, Kerastase). Zelo mi je všeč The shine spray, lasem vrne sijaj in dišiiiii :cool: Ne bi ga pa priporočala ljudem z mastnimi lasmi.

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

tale balzam Super strong treatment je naravnost čudovit, kako mehke in svetleče lase naredi, pa nič jih ne obteži ali pa da bi se hitreje zmastili zaradi balzama :sendlove: . Priporočam;)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico