Parfumi – opisi, novosti ..

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA PARFUMI Parfumi – opisi, novosti ..

Ta tema vsebuje 90 odgovorov, ima 27 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 1 leto, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Danes probala v Mullerju D&G rose the one in D&G No 18 la lune – kaj tolk mimo pa že dolgo ne…sem misla , da hujš kot D&G the one ne more bit – je lahko :lol1:
    Rose the one je sladkasto osladen parfumski vonj brez domišljije…No 18 pa nek wanna be fresh and clean vonj ,ki na meni izapade neka čudna mešanica enih podotonov, ki sploh ne pašejo zraven..tiste zgornje note se s temi podtoni sploh ne ujamejo….v glavnem nobeden od njiju ni zame :moody:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Poskusila novo mimozo parfum od Loccitana – ima bolj intenzivno lesno osnovo kot prejšnja toaletna, parfum ni tako izrazito nežno cvetličen, je pa bolj obstojen. Prejšnji vonj mi je bil bolj všeč…čeprav tudi ta ni slab. Najbrž ga bom šla še enkrat testirat :parfume:

Profile photo of ally
    ally
    Član

Rose the one sem testirala tudi jaz in mi ni bil všeč – je nekaj že videnega oz. vohanega, pa meni deluje veliko bolj poletni vonj kot zimski.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

@nina wrote:

Poskusila novo mimozo parfum od Loccitana – ima bolj intenzivno lesno osnovo kot prejšnja toaletna, parfum ni tako izrazito nežno cvetličen, je pa bolj obstojen. Prejšnji vonj mi je bil bolj všeč…čeprav tudi ta ni slab. Najbrž ga bom šla še enkrat testirat :parfume:

Nova mimoza?! To moram pa tudi jaz prevohat, ker stara je bila med mojimi najljubšimi.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Prejšnjič sem dobila tester Givenchy Ange ou Demon – Le Secret (mislim, da je to bolj novo :blush1: ) in mi je res všeč, mislim da bo na prvi stopnički zamenjal meni trenutno najljubšega Max Maro EdP.

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

Od novejših mi je Givenchy Ange ou Demon – Le Secret trenutno najljubši. Super vonj, ki je kar dobro obstojen in primeren za vse letne čase :lashing:

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Od novejsih parfumov sem zadnjic v Limoniju povohala novo Escadino poletno disavo,Marine groove..Meni je zelo vsec,je pa sladka disava,sadno-cvetlicna (prevladuje vonj pasijonke)..Sigurno ni nek presezek, mislim pa,da bo vseeno zelo popularna.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sem se navduševala nad novo stekleničko/izvedbo rdečga jabolčka Nine Ricci (roza..)…pa mi ni niti približno tako všeč kot prvotni vonj. :parfume:

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Jaz pa čakam CK The One Summer…letos naj bi izšel nov poletni vonj in marca naj bi bil na voljo, vendar ga pri nas še nisem zasledila. Če ga bo katera videla naj mi prosim sporoči! Hvala

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

Ja, CK bom tudi jaz čakala! :thumbsup: :cheer:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

A je že kera preizkusila novi parfum od Naomi Campbell – Naomi? :think:

Profile photo of gani
    gani
    Član

Meni ni všeč :unsure:
    sem pričakovala več, bo pa še kaka druga povedala.
    Sicer je pa najbolje, da ga sama preiskusiš, ker se na vsaki koži vonj drugače razvije. :parfume:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Ta mesec prihaja novi Dior J’adore L’or

vir

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

In pa še slika stekleničke Naomi by Naomi Campbell

Vir

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Reklama za nov parfum od Beyonce – Heat, ki ga že lahko najdete na poličkah :wink1:

Top notes of Heat are decorated with red vanilla-orchid, magnolia, neroli and peach. A passionate heart offers honeysuckle, almond and musky cream, while a base finishes with sequoia wood, tonka and amber.

[youtube:29nwcvzw]http://www.youtube.com/watch?v=76lPciEip3A[/youtube:29nwcvzw]

in še najnovejši od Britney Spears Radiance: The notes include wild berries, petals, tuberose, jasmine, orange blossom, iris, cashmere woods, amber and musk

vir

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico