Palmolive geli za prhanje

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Palmolive geli za prhanje

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Naima Naima 7 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of ally
    ally
    Član

@nina wrote:

TUKAJ sem začela debato o neželenih reakcijah na palmolive gel za prhanje lubenica…pa tudi ostali mi ne ustrezajo oz. mi večinoma izsušijo kožo ali pa me koža po njih srbi.
    Sicer jih pa zaradi vsega naštetega res že dolgo časa ne uporabljam več, tako da novejših formulacij ne poznam..upam, da so se kaj izboljšali.

Jaz velikokrat uporabljam njihove gele, pa z nobenim nisem imela problemov. Pa imam občutljivo kožo.

Čeprav se mi pa res zdi, da te lubenice ni več videti.. :P

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Tudi meni načeloma Palmolive geli ustrezajo. Mislim, da sem tega z vonjem lubenice imela, samo se ne spomnim kakšnih negativnih učinkov. Res pa je, da je bilo to nekaj let nazaj.

Profile photo of gemima
    gemima
    Član

ojoj :scared: :scared: no jaz sem učasih tudi uporabljala palmolive gele pa ni bilo nič narobe…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestava se itak razlikuje med geli iste znamke..tako da seveda ni nujno, da se neželene reakcije pojavijo pri vseh gelih..in pri vseh uporabnikih.
    Je pa res, da jih jaz vseeno po tej izkušnji ne uporabljam več..

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Palmolive geli so mi bli zmer OK, tega z lubenico sicer nisem imela ker mi je smrdel (se pa spomnem embalaže ki je bla živo zelena, skoraj fluorescentna, je to ta?).
    Trenutno mam med drugimi v kopalnici tudi Palmolive Naturals sensitive z mandljevim mlekom in je super. Najlepše mi pa diši tisti s kokosovim mlekom (belo vijolična embalaža), tako po čistem in negovanem. :wink1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Ja – živo zelene barve je bila embalaža..ampak ga že dolgo nisem videla na poličkah..če res ni bilo kaj narobe in so ga umaknili iz prodaje :P

Profile photo of tanca
    tanca
    Član

No, pa sem dobila sotrpinke.
    Tudi jaz ne prenašam Palmolive tekočih gelov za prhanje.
    Po celem telesu sem postala rdeča, in me je močno peklo.
    Tako močno, da sem še isti večer obiskala dežurnega zdravnika.
    Mi je hvala bogu predpisal ene tabletke ( se ne spomnim katere), in naročiti sem morala neko kremo (so mi jo v lekarni naredili)

Od takrat, se jih v velikem loku izogibam. :pale:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

tudi meni niso preveč dobro deli za mojo kožo :no:

sem dobila manjše izpuščaje po rokah in nogah ki so bili zelo srbeči, po pridnem mazanju z mlekom je bilo potem vse vredu, ampak seveda se jih sedaj izogibam v velikem loku.

je pa bilo to že kar dougo nazaj.

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

meni niso nikol naredili nobene (kozne) reakcije,sam nekak mi ne pasejo in jih ne kupujem..mam raj recimo dove ali niveo

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico