P2 – Pure Last Kajal waterproof & lasting

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči P2 – Pure Last Kajal waterproof & lasting

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

P2 – Pure Last Kajal waterproof & lasting

Več odtenkov.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tudi ta svincnik sem dobila kot darilo, saj se P2 kozmetike pri nas ne dobi.

Embalaza je prakticna, podogovata v obliki svincnika z navojem na zadnji strani. Transport preansa dobro, saj je iz plastike. Na izgled je licna, toda nic posebnega.

Moje veke so mastne, tako da potrebujem podlago preden karkoli nanesem nanje.

Svincnik sem uporabila na zgornji veki, waterline-u ter spodnji veki.
    Na zgornji veki ter spodnji veki se je krasno obnesel, tudi obstojnost je bila celodnevna. Le na spodnji veki se je nekoliko stopil v koticku oci (to se mi zgodi z vecino svincnikov). V waterline-u ni zdrzal vec kot pol ure, kar mu stejem v minus.

Nanos je neproblematicen, saj je svincnik kremast in zelo pigmentiran. Zelo vsecen.
    Za popolno prekrivnost potrebujemo le en nanos.

Cena je ugodna, podobna essence izdelkom, torej nekaj nad 2€.
    Priporocam!

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico