P: 100% Pure Korenčkov piling za obraz (104 ml)

Ars Cosmetica Forum PRAVILA, OBJAVE, OGLASI MALI KOZMETIČNI OGLASI P: 100% Pure Korenčkov piling za obraz (104 ml)

Ta tema vsebuje 0 odgovorov, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Kanna Kanna 1 leto, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Kanna
    Kanna
    Udeleženec

Prodajam 100% Pure Korenčkov piling za obraz, ki sem ga nekaj tednov nazaj kupila za svojo občutljivo kožo, ko je na tržišču zmanjkalo encimskega pilinga. Menda je izjemno nežen in povsod pohvaljen, vendar sem žal že po prvi uporabi videla, da je za mojo ekstra občutljivo kožo preagresiven (potrebujem piling brez mehanskega drgnjenja). :blush1:

Kupila sem ga za 21€, manjka vsebine za en nanos, tako da bi ga želela prodati za 15€.

Možen osebni prevzem v Celju, Ljubljani, tudi v Velenju. Sicer pošljem po pošti.

— — —

Še opis izdelka:

100% Naraven, 100% Vegetarijanski in Gluten Free

Primeren tudi za občutljivo kožo.

Vegetarijanski piling je narejen iz mešanice, bogate z vitamini in antioksidanti, ki preprečujejo prezgodnje staranje. Sok kumaric, korenčka, paradižnikov puder in avokadovo maslo naredijo vašo kožo izjemno nežno, gladko in prijetno na otip. Negovalni ognjič, zeleni čaj z jasminom in Aloe Vera pa kožo obnovijo in pomirijo. Ker je korenčkov piling izredno nežen, se ga lahko uporablja po potrebi, tudi dnevno.

Uporaba:

Nanesite dovolj veliko količino pilinga na čisto, rahlo vlažno kožo in masirajte v krožnih gibih. Sperite z mlačno vodo.

Sestava:

Organic Jasmine Green Tea1, Organic Rose Hydrosol1, Extracts of Calendula and Chamomile, Carrot Seed Oil, Organic Avocado Butter1, Grapeseed Extract, Cucumber Juice, Aloe Juice, Jojoba Beads, Tomato Powder, Vitamin E (a-tocopherol), Vitamin C (ascorbyl palmitate), Organic Beeswax2, Organic Pomegranate Extract3, Witch Hazel, Japanese Honeysuckle Extract, Extracts of Organic Goldenseal4, Organic Rosemary2, Organic Thyme2,Citric Acid, Organic Blood Orange Essential Oil3, Organic Honey2

1 certified organic by Oregon Tilth Certified Organic
    2 certified organic by QAI
    3 certified organic by Organic Certifiers
    4 certified organic by Maryland Department of Agriculture

vir

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico