Our Rock Minerals

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Gejba Gejba 7 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Ob pregledovanje slik na mojem računalniku sem našla direktorij z ORM. Po pravici povedano, se prav ne spomnim, kakšne so senčke. Zelo verjetno nič posebnega (Gejba bo verjetno znala kaj več povedati). Skoraj zagotovo imam doma še kup testerčkov od njih. Zaenkrat bom prilepila samo stare slikce…

Ime direktorija je Bunny (verjetno roza), Lustre (za HL) in Summer Breeze (verjetno modra) – predvidevam, da sem uporabila te senčke za ta MU ;)

se globoko opravičujem za tole zmedo, a sem se odločila, da vseeno prilepim slikce….

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

te slike so izredno slabe, a boljših nimam

Počasi, ko gledam slike, se začnem spominjat, kaj je s temi senčkami narobe. Zelo slabo so pigmentirane. Gebja, imam prav?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Slaba pigmentiranost in preslab oprijem na podlago. Ko jih želiš zblendat, kar izginejo. Tem je samo Poxy v pomoč.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico