Oscarji 2013

Ta tema vsebuje 14 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of rabarbara rabarbara 3 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Imate kakega favorita, ste že kaj pogledale filme? :cool:
    jaz bom hudo razočarana, če Argo pobere Oscarje :lol1: , tako mi je bil brezvezen, da ga niti nisem mogla pri miru na kavču gledat :confused:

Držim pa pesti za Silver linings playbook, meni je preprosto genialen, toliko “skritega” za zelo duhovito in simpatično zgodbo. pa še vsi igralci so mi super in oh in sploh :clap3:

gledala sem še Tarantinovega, ki se mi ni zdel nič posebnega. Verjetno bo super vsem njegovim fanom, meni se ni zdel noben presežek :P

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Najboljši film je… KLIK

Profile photo of junija
    junija
    Član

Jaz Argota pa sploh nisem gledala.
    Vesela sem, da je zmagala Jennifer Lawrence (kako mi je ta punca všeč! že od x-men-ov).
    Sem pa zadnjič gledala v kinu Djangota (ne po moji izbiri-nisem nek fan) in moram rečt, da mi je bil zelo všeč! :thumbsup:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Tudi jaz nobenega od filmov nisem gledala.
    Bom pa enkrat upam da pogledala Pijevo življenje, mi je bila knjiga zelo všeč.

No, ker se ponavadi komentira tudi oblačila, še sama pristavim piskrček: Jennifer bi si lahko kakšnega boljšega stilista omislila, mislim, da je še nisem videla v kakšni opravi, ki bi ji res pristajala. Pa Anne je imela tudi grozno obleko. Mi je bila pa od Olivie Munn in Charlize Theron všeč.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Meni so bile najbolj všeč, glede na usklajenost barve las, makeupa in oblačila:
    Naomi Watts in Jessica Chastain, ta je bila krasna <3 (seveda jih je bilo še več meni všečnih ampak ne toliko, da bi jih morala omenjati).

Charlize ima za svoj obraz prekratko frizuro IMO, Halle Berry pa predolgo :lol1:

Anne Hathaway mi je pa že od nekdaj obup. Je nekaj takega kot Björk s svojim labodjim outfitom. S tem, da Anne ni bila grozljivo nenavadna ampak grozljivo dolgočasna. Kaj so delali z njenim že tako kratkim obrazom in dolgim frufrujem mi pa tudi ni jasno. Je pa res, da ta ženska nikoli ni imela smisla za okus, tako da ni nekaj nepričakovanega.

Evo sliko z Naomi Watts :thumbsup: , Anne Hathaway :wall: in Jessica Chastain :heart:

vir

Žal pa tu ni vidno kako krasno obleko, ki se super podaja k makeupu in lasem, polti, sta imeli Naomi in Jessica. In žal ni vidno kako booooring obleko je imela na sebi Anne. Sicer barvno lepo usklajena, ampak tam kjer nekateri pretiravajo kot npr. Catherine Zeta Jones letos, je ona neizvirna.

Olivia Munn pa je imela sicer zelo zanimivo obleko, me je pa zmotilo to, da je imela frizuro, ki se ne poda k njeni obliki obraza. Poleg tega sem pogrešala nekaj glowa na obrazu in malo izrazitejše obrvi, glede na barvo las in oči.

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Meni je bila daleč najlepša Charlize :lashing:

Profile photo of purple_rain
    purple_rain
    Udeleženec

@darksome wrote:

Charlize ima za svoj obraz prekratko frizuro IMO

Mja, sam to ima pač zarad enga filma, v katerem je morala imet kratko frizuro (kot Anne H. tudi, npr. – ta mi je sicer ful lepa, ampak kot praviš, res se “dolgočasno” predstavlja svetu); jz pravim, da še sreča, da si [CT] ni šla omislit kakšnih podaljšakov, ker ima res krasen obraz in zgleda ji vse paše. :heart:

Aja, od nominiranih/nagrajenih filmov pa nisem niti enega (še) vidla :))

Profile photo of junija
    junija
    Član

Annr H. je vedno res dolgočasna :/ pa tako lepa je, res škoda…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Anne manjka neka pristnost al nekaj, mogoče karizma, kaj pa vem :dontknow:

@darksome wrote:

Evo sliko z Naomi Watts :thumbsup: , Anne Hathaway :wall: in Jessica Chastain :heart:

Jessica res super zgleda :yes:

drugače pa ja, ah ta Argo :pirat:
    najboljša stvar, ki jo poberem od Oscarjev, je seznam vseh, ki so nominirani za najboljši film in scenarij, da dodam na spisek za gledat. nagrade pa me že nekaj let ne ganejo več.

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Morda je pa Anne bolj introvertirana po naravi in zato izpade “dolgočasna”. :wink1:

Sem pa celo pogledala Oscarje…hm, okej…nekaj filmov sem dodala na “watch it” seznam. :))

darksome
    Član

mademoiselleT – verjetno ja.. meni so ponavadi ravno takšni ljudje zelo zanimivi, ker sem tudi sama bolj v tej smeri, čeprav z odraščanjem vseeno postaneš bolj odprt. Ona pa je nekako v vseh teh letih odkar vem zanjo skoraj ena in enaka. Nevem zakaj ampak njen stil mi gre res na živce :lol1: Nekako se mi zdi, da se hoče z oblačili vedno predstavit tako “čisto”, brez grehov, al kako naj povem. Prav deviško. In to mi ne deluje pristno. Če razumete, kaj hočem povedat :silly:

Glede filmov pa – Life of Pi mi je bil zelo zelo lep :) (pa drugače ne gledam rada dram)
    Argo nisem gledala. Bom pa 100% pogledala Django Unchained – imam rada te novejše western filme, poleg fantazije itd. :)

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Danes sem brala,da je Anne v zadnjem trenutku morala zamenjat obleko,ker naj bi bila njena izbrana preveč podobna obleki Amande Seyfried.

http://www.huffingtonpost.com/2013/02/26/anne-hathaway-oscar-dress_n_2768237.html

darksome
    Član

Tista od Anne Seyfried mi je bila kar všeč – ji je pasala poleg polti, las. Nevem pa kako bi izgledala tista domnevna Valentinova na Hathaway-evi, bolje kot ta Pradina zagotovo.

Ampak še vedno sem mnenja, da mi njena izbira oblačil ni všeč :blush1: Sploh ko gledam njeno galerijo na linku si mislim, OMG ima možnosti, ki ji dopuščajo nostiti tako krasne obleke, pa nekako vedno izbere nekaj kar je dolgočasno/čudno/se NE PODA na njen tip postave. Nočem biti zlobna, saj smo samo ljudje ampak meni se še vseeno zdi, da če greš na Oscarje moraš imeti: top stiliste za oblačila, lase in makeup. Poleg tega sklepam, da je večina tako pametna da ima rezervno obleko, če se karkoli zgodi – kot npr. tole. Če je bila to načrtovana rezervna obleka, zame ni okusno izbrana, če pa je nenačrtovana se pa samo čudim kako ob tako velikem dogodku, ko te gleda tisoče in tisoče oči ne zorganiziraš dovolj. Pri takšnih dogodkih te ne vidi samo javnost, temveč tudi menedžerji itd. in z dobrim nastopom, si te ljudje zapomnijo, kar lahko privede do tega da dobiš vlogo v filmu itd.

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

@darksome wrote:

Sploh ko gledam njeno galerijo na linku si mislim, OMG ima možnosti, ki ji dopuščajo nostiti tako krasne obleke, pa nekako vedno izbere nekaj kar je dolgočasno/čudno/se NE PODA na njen tip postave.

:lol1: Nekaj zelo podobnega sem si mislila, ko sem gledala njeno galerijo na zgornjem linku.

darksome
    Član

:thoughtful: škoda no.. ker v osnovi ima potencial.. jaz bi bila na :cloud9: če bi lahko bila za en dan ona – bi šopingirala do onemoglosti :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico