Orofluido

Ta tema vsebuje 104 odgovori, ima 27 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of aneri aneri 3 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Frizerka mi je dala tester tegale olja oz. seruma za domačo uporabo, pa tudi ona mi je to zadevo nanesla na lase

gre za mešanico arganovega, lanenega in cyperus olja ter silikonov. Silikonov se že približno 2 leti ali celo več izogibam, a ugotavljam, da to ni prineslo bogvekakšnega napredka pri mojih laseh (pravzaprav so v slabšem stanju kot so bili kadarkoli prej) tako, da bom zdaj spet poskusila s silikonskim tretmajem…

Diši blazno lepo! Nanaša se ga na mokre lase in se ne izpira – nič pa ne obteži ali zmasti las :thumbsup:

tole so sestavine:
    cyclopentasiloxane, cyclotetrasiloxane, dimethicanol, argania spinosa kernel oil, cyperus esculentus root oil, parfum, isopropyl palmitate, linum usitatissimum seed oil, hydroxyisohexyl 3-cyclohexane carboxaldehide, CI 47000, CI 26100.

vir

je že katera sprobala? kako se vam zdi po sestavinah?

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Tudi meni je frizerka dala vzorček, pa je super in mmmm kako diši;). na sestavine se pa ne spoznam kej preveč..
    Koliko pa stane ena flaška?

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

anncheek, kateri frizerki hodiš?

anncheek
    Udeleženec

Salon N, k Nataši, v Šoštanju v Tušu. Prej je v Florjanu imela.

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

Hvala. :flower2:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@anncheek wrote:

Tudi meni je frizerka dala vzorček, pa je super in mmmm kako diši;). na sestavine se pa ne spoznam kej preveč..
    Koliko pa stane ena flaška?

ne spomnim se točno…23 ali 25eur, kar se mi zdi za 100ml flaško več kot ugodno :thumbsup:

anncheek
    Udeleženec

ja sem malo pogledala po netu in je 23€ za 100ml+3x5ml vzorčki za najbolše kolegice=P

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Mene tudi tole mika- pa luštna embalaža je tudi :lashing:

Glede 3 mini stekleničk, ki jih dobiš poleg -super ideja :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja, sem tut js pol gledala na netu…saj mislim da je tudi frizerka rekla 23eur :yes:
    ja, pa vzorčki so not – po 5ml. Enega takega sem dobila tudi jaz :thumbsup: pomoje bo vsaj za 6, 7 uporab

embalaža je pa v živo še lepša :hospital:
    steklenička iz masivnega stekla, reliefni napis in matiran plastičen pokrovček :sendlove:

anncheek
    Udeleženec

meni je ta vzorček za na morje zelo všeč;). zavzame malo prostora, lasi bojo pa negovani;)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tole res noro diši, kr vohala bi :lol1:
    ugotovila sem, da sčasoma neham vonjat to na laseh, ko si pa po nekaj dneh lase zmočim, da bi jih oprala, pa zopet zavoham tale Orofluido :scared: noro!

definitivno grem po full size :D:

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Sem ga danes kupila v Simple salonu. Cena 23,50€.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Katja kaj mislis da ga imajo full size tudi v drugih Simple salonih?

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Ja. Škatla vsebuje ful size + 3 sampli. Ga pa isti uvaža kot TIGI in potem bi moral biti v vseh Simplih.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja moja frizerka ma Paul Mitchell…ki je tut v Simplih…mogoče ma tut s tem kako povezavo?
    in Katja, ti je všeč? Aneda da norooo diši?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico