ORGANIA – Water Drop Essence Hand Cream

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov ORGANIA – Water Drop Essence Hand Cream

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kremo sem dobila v izmenjavi, kar mi je prislo zelo prav saj mi je pocasi zacelo zmanjkovat moje L’occitane kremice za roke.

Sama krema je pakirana v prirocno tubo z zamaskom na zavoj. Narejena je iz plastike, toda mehkejse tako da je doziranje zelo enostavno. Tudi transport lepo prezivi, saj svojo prenasam kar v torbici.
    Embalaza je zanimiva, izgleda nekako vintage.

Ko kremo iztisnemo na roke (potrebno je le zares malo) se pokaze kot mat krema, z zelo gladko teksturo. Preden jo razmazemo izgleda bolj gel kot krema.

Ko jo zacnemo mazati, pa lahko opazimo pojav ki izgleda kakor olje + voda (naredijo se majhne kapljice ki se ne vpijejo takoj ce ne mazemo naprej). Sama krema pusti cudovit obcutek svezine na rokah (se bolj kakor sama voda), tudi vpije se dokaj hitro. Vsec mi je, ker ne ustvari nobenega filma cez roke. Ce nanesemo prevec, pa se zna zgoditi, da se nam roke za nekaj minit rahlo lepojo.

Roke mi lepo navlazi (sama imam suhe in si zato mazem raznorazne kremice veckrat na dan), ter nekoliko mi jih nahrani.

Vonj same kreme je prijeten, mene spominja na cistoco, na kaksno sveze milo.

Cena kreme je okoli 10$ na sasa.com. Cena se mi zdi zelo dobra, saj potrebujemo zares malo da namazemo celotne roke, pa tudi svez obcutek pusti za seboj.

Meni se zdi ena boljsih krem za roke, ki sem jih probala.
    5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico