Opisi parfumov – vonj

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA PARFUMI Opisi parfumov – vonj

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of melanie melanie 6 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

@glossy wrote:

mi lahko katera opiše vonj parfuma CK in2u? sem videla da je v akciji, pa bi si ga kupila… :P

Vir

Dišava zanjo je spontana in zapeljiva. ck IN2U Her se odpira z eksplozijo rožnate grenivke in sladke orhideje, od znotraj pa jo razsvetljuje neonska ambra. Osnovna nota vonja je preplavljena z zapeljivostjo, zadovoljstvom in dolgotrajnim sijajem. Vonj je sveže-florientalski.

Zgornje note: rožnata grenivka, siciljanska bergamotka, listi rdečega ribeza.
    Srednje note: sladka orhideja, beli kaktus.
    Spodnje note: neonska ambra, vanilijin soufle, rdeča cedra.

Meni deluje res bolj svež, vsakdanji vonj. Najboljše, da preden kupiš, preveriš vonj.

Profile photo of tanca
    tanca
    Član

Givenchy Ange ou Demon

Vonj, katerega kreator je Serge Mansau pri Givenchy-ju opisujejo takole:

… sanje, razkošje, skrivnost, popolnost, pečat …

Več kot zgolj parfum ….. žareča in skrivnostna ženska. ….. utelešenje neskončne, večne skrivnosti zapeljevanja.

Sicer gre za orientalsko–cvetlični vonj, katerega veličastna lilija je okrepljena z eleganco hrastovja. Specifičen parfum z izbrano in jasno osebnostjo – kristalna skrivnost v brezčasni luksuzni steklenički, ki je dobila navdih v kristalnem lestencu.

Za ženske, ki so željne posebnega, plemenitega, izvirnega in elegantnega vonja.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ali je slučajno katera že povohala toaletno vodo Elizabeth Arden Green Tea Lavender?
    Ga imam na sumu, da bi mi znal biti všeč. :silly: Elizabeth Arden Green Tea mi je všeč, vonj lavendra pa tud obožujem. :parfume:

VIR

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Punce, ali je ženski Armani Code poletni ali zimski vonj?
    Zdi se mi močan in zato ne vem, kaj naj ga uvrstim. :confused:

Profile photo of lana
    lana
    Udeleženec

Jaz bi ga uvrstila med zimske, ampak ga zavoham na ženskah tudi poleti. :parfume:

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Jaz ga uporabljam skozi vso leto, ampak samo za kakšne večerne priložnosti, mi ga je sicer škoda. :lol1: Je pa kar močen vonj, zato pa za poleti čez dan se mi ne zdi najbolj primeren.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Hvala obema. Tudi meni je zelo močan vonj, čeprav me spomninja na morje.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico