Onyx Minerals

Ta tema vsebuje 48 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Lissa Lissa 7 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Odpiram temo za mineralna ličila znamke Onyx Minerals :wink1:

No poleg svojih naročil sva z gani prejele še Liquid Eye Shadow Sealant

Torej gani :silly: tale stvarca se lahko uporablja zato, da jo zmešaš z mineralno senčko in ustvariš pastico za liner, uporabiš jo lahko tudi za to, da senčilo v obliki redkejše pastice naneseš tudi čez celotno veko. Pravzaprav nadomešča vodo, kolikor sem ga že stestirala se mi zdi, da celo podaljša obstojnost proti vodi :thumbsup:

Profile photo of gani
    gani
    Član

Darksome tudi moje naročilo je bilo prvo, mogoče pa so nama res priložili zraven kot opravičilo :cheer:
    To tekočino bom pa takoj preiskusila, ker sem na njihovi strani naročila tudi sample gel linerja, pa ga nisem dobila,

zato bom sedaj eno senčko zmešala kot liner, misliš da bo to ok???? :ermm: Nisem še videla linerja od blizu :blush1:

verjetno ker je bilo pri naročanju, znesek nič. :unsure:
    ker sem naročila tudi vse ostale sample, ampak sem dobila samo senčke, te so mi pa zelo všeč, sploh pa embalaža in količina, vauuuuuuu, se je kar splačalo počakati. Škoda res da nimam fotoaparata, da bi naredila swatche :no: vem pa da boš to storila ti :wink1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

gani, pomoje je bolje, da mešaš sproti in majhne količine

darksome
    Član

Gani tale gel uporabljaj tako kot vodo- ko potrebuješ mokro senčko, si jo posebej v neki majhni posodici zmešaj. Vse na enkrat mešat je nesmiselno že z higienskega vidika :wink1:

Sama bom poskusila kaj poswatchat če bo le šlo :yes: (trenutno si digitalca vedno od koga izposodim :lol1: )

Profile photo of gani
    gani
    Član

Joj sem šele zdaj prebrala kaj sem napisala :blush1: , v nobenem primeru nisem mislila zmešati cele senčke ne ne :no: jih je škoda, to sem pa že brala, da si punce mešate sproti :wink1:
    Ampak vseeno hvala obema opozorilo :yes:

PS: senčke so mi danes zdržale cel dan, pa čeprav sem bila na fitnesu 2 uri in švicala ko nora. To pomeni verjetno da so dobre kvalitete, no ja kot podlago sem imela poxya

darksome
    Član

gani, odvisno od tega kako mastne veke sploh imaš..meni se zdi, da mi večina senčk zdrži enak čas, odvisno je tudi, kaj se uporabi za bazo. Je pa seveda super, da ti lepo držijo itak :thumbsup:

Danes bom poskusila kaj poswatchat pa prilepim :)

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

@darksome wrote:

No poleg svojih naročil sva z gani prejele še Liquid Eye Shadow Sealant

če ga katera potrebuje naj se javi na ZS.ji ga podarim.

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

gani in darkrose kako dolgo sta čakali, da je paketek prispel?

jaz sem prvič čakala več kot mesec dni, zdaj bom kmalu oddala drugo naročilo in upam, da bodo sempli pri meni prej kot v mesecu dni.

Profile photo of gani
    gani
    Član

Jaz sem imela kar nekaj problemov z to pošiljko, ni in ni bilo paketka, čakala sem tudi več kot mesec dni. :ermm:
    Ampak se splača čakat. :thumbsup:

Sem se spomnila, čakale sva 1 mesec ali neki tazga, pol so nama pa kar rekli, da so skenlali naročilo. Pol sem jim pa pisala kaj se grejo, da je plačano. No na koncu so le poslali.
    Kar grenka izkušnja je bila to zame. :unsure:

darksome
    Član

Jaz sem na pošiljko nekako kar pozabila :silly: potem pa je le prišla..so malo bolj počasni ja, pa tole mi tudi ni jasno zakaj nam pošiljajo neke maile, kjer omenjajo da so naročila skenslana če jih potem pošljejo :ermm:

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

sj pri meni je bilo isto.sem jim poslala meil, da zakaj mi še niso poslali samplov(takrat je minilo že 1 mesec od naročila), potem sem dobila odgovor, da mi jih bodo sigurno poslali…in čez 5 dni sem jih dobila.

ful so mutni…

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

v petek sem naročala poleg samplov senčk še tri sample mineralnih pudrov… :dance1:
    me ful firbec matra, kako se obnesejo na koži.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Za katere odtenke pudrov pa si se odločila? Ker jih je kar nekaj na voljo in se je verjetno težko odločit… :)

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

kaj pa vem. ni bila preveč težka odločitev. :cheer:bolj na blef…itak so ful poceni ti samplli…

tile bi mi znali odgovarjati in sem jih naročila:
    -nude
    -biscotti
    -buckskin

nude mi zna biti sicer presvetel..ostala dva bi pa kar ustrezala…po fotki sodeč. :thumbsup: bomo videli.upam, da kmalu. :wink1:

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Upajmo, da res :roll:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico