OMBIA NATURKOSMETIK – Piling za telo granatno jabolko

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Pilingi in obloge za telo OMBIA NATURKOSMETIK – Piling za telo granatno jabolko

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Opis izdelka:
    Piling z naravnimi zrnci bambusa nežno odstrani rahlo poroženelo in odmrlo kožo.

Sestavine:
    Aqua, Silica, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Coco Glucoside, Bambusa Arbundinacea Stem Extract, Oryza Sativa Powder, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbatem Citric Acid, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta piling me je čisto malo manj navdušil kot marelica. :naughty5:

Piling je želejaste strukture, kar me je najprej zelo presenetilo. Nanaša se dobro, ampak malo moramo biti pozorni, da nam ne pade prehitro s telesa, ker lahko hitro spolzi med prsti.
    Je svetle bež barve in ima precej velike koščke pilinga. To mi je pri pilingih za telo zelo pomembno in zelo všeč. Ta piling res dobro opravi svojo nalogo in koža je po uporabi mehka, gladka in nahranjena. Za mojo suho kožo je ta piling srednje hranljiv (včasih sem se po njem namazala še z oljčkom, včasih pa niti ni bilo potrebe).

Embalaža je lonček s pokrovčkom in je malo nepraktično z mokrimi rokami dobivati piling iz lončka. :science:

Cena je 4.99€, na voljo kot omejena izdaja v Hoferju.

Če bo ta kolekcija še kdaj na voljo bom ta piling še kupila.

Splošna ocena: 5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico