OMBIA NATURKOSMETIK – Gel za tuširanje granatno jabolko

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa OMBIA NATURKOSMETIK – Gel za tuširanje granatno jabolko

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Opis izdelka:
    Razvajajoč gel z svežim vonjem granatnega jabolka. Kremasta pena nežno čisti in neguje kožo.

Sestavine:
    Aqua, Disodium Cocoyl Glutamate, Coco Glucoside, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Parfum, Glyceryl Caprylate, Zinc PCA, Citric Acid, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Ta gel za tuširanje sem kupila med trajanjem te kolekcije v Hofer-ju. Cena je bila 2.99 eur, če se ne motim, ker sem kupila kar nekaj izdelkov te linije.
    Gel sem kupila predvsem zaradi nizke cene in certifikata BDIH o naravni kozmetiki ter ker me je zanimala kvaliteta teh izdelkov, glede na to da so jih prodajali v “diskontni” trgovini.
    Z gelom sem zadovoljna, kožo po tuširanju naredi mehko pa imam bolj nagnjeno k suhi kot normalni. Všeč mi je tudi vonj gela, peni se pa srednje.
    Nakup izdelka bi vsekakor ponovila, ker je razmerje med kakovostjo in ceno res super, a je bila kolekcija menda samo začasna oz. tedenska do razprodaje zalog.
    Embalaža je v redu, ampak bi bila bolj zadovoljna s pumpico, ker se tukaj hitro vlije preveč gela pa tudi z mokrimi rokami je težje odpirati in zapirati tubo, ta pa tesni super.
    4/5, samo zaradi tega, ker je ni mogoče več dobiti. (Upam, da dajo kdaj v redno :cool: )

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta gel za tuširanje je bil eden izmed mojih prvih naravnih gelov (razen Alverde sem že prej sprobala). :lashing:

Gel sem kupila v Hoferju, ko so imeli teden Naravne kozmetike. :))

Gel je precej gost in se srednje dobro peni. Če ga primerjam z “normalnimi” geli se peni slabše, če pa ga primerjam z drugimi naravnimi geli, pa se peni precej dobro.
    Vonj je zelo prijeten in osvežilen (čisto po granatnem jabolku). Je precej močan in ima potem kopalnica še kar nekaj časa vonj. :sendlove:

Cena je bila 1.99€, kar je poceni za sestavinsko dober naravni gel za tuširanje.
    Nakup bom vsekakor še ponovila, če bo ta linija še kdaj na voljo v Hoferju.

Splošna ocena: 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico