OMBIA MED – 5% Urea Handcreme

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov OMBIA MED – 5% Urea Handcreme

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of ena ena 6 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Opis izdelka:
    Urea je naraven faktor za uravnavanje vlažnosti kože.
    Krema za roke s 5% ureo neguje kožo in ohranja njeno vlažnost. Izdelana je iz uree, dekspantenola in glicerina. Ne uporabljajte na poškodovani koži ali odprtih ranah! Brez dišav in barvil, brez parafinskega olja.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tole kremico sem si kupila pred časom v Hoferju. Nakup me je premamil, ker vsebuje tako hvaljeno ureo.
    Žal pa z njo nisem zadovoljna. Spada pod linijo izdelkov MED in je za občutljivo kožo, ne vsebuje parfumov in jaz to pogrešam. Ta krema prav smrdi in to me zelo moti, ker so roke skoz nekje blizu in skoz zaznavaš ta smrad.
    Konsistence je malo vodene in ko se namažeš nimaš občutka mehke kože. Pusti pa tak neprijeten film na rokah.

Mislim, da pretirano poceni niti ni bila in da stane malo pod 3€. Ni vredna tega denarja in dobiš boljšo kremo za manj denarja.

Splošna ocena:
    1/5

Profile photo of ena
    ena
    Član

Meni je tale krema dokaj všeč, veliko bolj kot recimo krema za noge iz iste linije.
    Učinek na rokah je opazen, mehke in navlažene so, vpije se zelo hitro. Vonj je meni sicer komaj zaznaven, bi bil pa precej neprijeten, če bi bil bolj koncentritran. Ima tisti tipičen vonj neparfumiranih izdelkov.
    Tuba je velikanska, odprtina za doziranje prevelika, poraba čisto običajna, uporabljam jo v službi, ker se hitro vpije in lahko takoj nadaljujem z delom. Krema je bele barve, srednje goste teksture.
    Cena 2,99 v Hoferju, ampak v omejeni izdaji.
    Če jo vidite, kupite, če ne, pa tudi ne zamujate veliko ;)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico