OMBIA MED – 10% urea Körperlotion

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Mleka, kreme, olja in masla za telo OMBIA MED – 10% urea Körperlotion

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of BusyBee BusyBee 7 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: Aqua, Urea, Sodium Lactate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Panthenol, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Squalane, Pentylene Glycol, Silica, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Sodium Cetearyl Sulfate, Acrylates/C10-30, Alkyl Acrylate, Crosspolymer, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Hydroxide, Heliotropine

Ta losjon ima krasne sestavine- sečnina (urea) kožo učinkovito navlaži; pantenol obnavlja in vlaži kožo, pospeši epitelizacijo; mandljevo in jojobino olje se super obneseta pri negi in mehčanju kože; vitamin E kot učinkovit antioksidant. Ne vsebuje barvil, parafinskih olj in parabenov. Prodajajo ga v Hoferju, cena 4,99 eurov (upam, da bo v njihovi stalni ponudbi). Je skoraj brez vonja- od blizu je zaznati nežen malo “lekarniški” vonj, ki je meni všeč.
    Odličen za nego suhe in občutljive kože, zelo primeren tudi za nego po počitnicah, kjer smo bili izpostavljeni sončnim žarkom: da si koža lažje opomore. Priporočam.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Tudi meni je tale zadevica všeč, čeprav mi je pri prvi uporabi pritekla ven voda. :scared: Sem fajn premešala, tako da je sedaj OK.
    Jaz ga uporabljam namesto kreme za roke s tem, da meni vonj ni preveč všečen. Mogoče mi malo potegne na mandlje, ki jih ne maram.

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

skoda da tega nisem videla cca 1mesec nazaj… sem ga mela v rokah in premislevala a naj ga kupim al ne, cena je bla pa 3€ zgleda ena akcija?
    no na koncu ga nisem vzela ker mam doma se velik za porabit, bo pa sigurno prisel na vrsto, upam da ni bila akcija zaradi tega ker gre iz prodaje…

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

To kremo dobijo ene 2x letno pri Hoferju … Je ok, ampak če se mažem po rokah in ramenih, dobim mozoljčke.

Čeprav piše, da je tole 10 % Urea in ima v redu sestavine, se mi zdi Eucerinova krema boljša – smo doma preizkusili obe, ker imava z atijem neke dermatološke težave …

Kar mi je všeč, je izredno priročna pumpica, pa tudi to, da krema ni preveč gosta in se lepo razmaže. Se super obnese tudi kot krema za roke, pa za noge po britju – jih lepo nahrani in pomiri. Zelo me moti sam vonj izdelka. :ermm:

Cena je ugodna, sploh če počakaš, da izdelke znižajo …

Embalaža pride prav tudi, ko izdelek porabite, ker je pokrovček na navoj .. tako lahko flaško izperete in vanjo prelijete kak šampon, milo za roke ipd. Pride prav, če si kdaj s kom delite Tigijeve ogromne dvojčke (balzame in šampone :thumbsup: ).

Ocena: 4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico