OMBIA COSMETICS – Čistilni tonik za občutljivo kožo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki OMBIA COSMETICS – Čistilni tonik za občutljivo kožo

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Black Cherry Black Cherry 3 let, 7 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki

vir

Sestavine: Aqua, Glycerin, Aloe barbadensis leaf juice, Butylene glycol, Panthenol, Caprylyl/capryl glucoside, Magnolia biondii bud/flower extract, Allantoin, Citric acid, Tocopherol, Parfum, Phenoxyethanol, Benzyl alcohol, Potassium sorbate.

Dober tonik za ugodno ceno (okoli 2 €). Sestavine so dobre (sicer ima alkohol, vendar čisto na koncu), kožo dobro očisti (jaz ga uporabljam po čistilnem mleku Terra naturi), navlaži in tudi rahlo nahrani. Za mastno kožo verjetno ne bi bil primeren, za suho kožo pa bi bil super. Jaz ga zaradi mešane kože uporabljam na nekajkrat na teden (takrat izpustim nanos kreme na T predelu) in mi zaenkrat še ni mašil por.

Embalaža je malo štorasta, saj se težko odpira, luknjica pa je prevelika in ga pogosto preveč priteče ven. Kljub temu sem se je navadila in mi ne dela večjih težav.

Edino kar me moti je penjenje, vendar je to za čistilni tonik normalno. Zdaj sem ga porabila pol, naslednjič pa bom verjetno poskusila drug tonik ali pa si raje omislila serum.

Ocena: 4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico