Olje za kopanje otroka – olivno ali katero drugo ?

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OTROŠKE KOŽE Olje za kopanje otroka – olivno ali katero drugo ?

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of timnala timnala 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of manca1
    manca1
    Član

Hčerka ima pač alergijo in odkar se ji je pojavila ne uporabljamo več mila pri kopanju. Na začetku smo po nasvetu v materinski šoli imeli mandljevo olje, vendar ji ni odgovarjalo. Nato sva prešaltali na olivnega…po kopanju njena koža ni več tako suha.
    Včeraj sem si pa kupila zase jojoba olje pa bi jo želela po kopanju še s tem namazati.
    Bi recimo lahko namesto olivnega olja uporabljala za kopanje tudi katerega drugega?

Hvala za odgovor :hug:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Poskusi še z oljem pšeničnih kalčkov. Za nego po kopanju pa lahko uporabiš jojobino olje tudi zanjo. :)

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Mi smo imeli od kaksnega prvega meseca do enega četrtega tudi probleme s kozo. Po kopanju je bil cel lisast pa ni bilo veze ali sem ga umivala z milom (uporabljala sem vedno samo naravne zadeve – Avalon) ali v sami vodi. Imel je tudi taksno robato kozo po nogicah.
    Potem sem presaltala na olivno olje, s katerim ga vsakokrat po kopanju namazem celega. Od takrat HB ni nobenih problemov s kozo vec..in ima zdej skoz tisto pravo dojenckasto lepo kozo :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico