Olje mareličnih pešk (Prunus armeniaca)

Ars Cosmetica Forum SPLOŠNE TEME O KOZMETIKI SESTAVINE V KOZMETIKI Olje mareličnih pešk (Prunus armeniaca)

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Morena Morena 7 let, 7 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Bogato in hranilno olje z vitamini in minerali. Primerno za nego obraza in telesa. Olje mareličnih pešk, vsebuje nenasičene maščobne kisline in izboljša izgled suhe, grobe kože. Je naravni vlažilec za dehidrirano in delikatno kožo. Dobro se meša z ostalimi olji.

vir http://www.arstrade.si/

Počasi mi zmankuje olivnega olja in bi za spremembo kupila kaj drugega, npr. tega mareličnega. Dobrodošle vse informacije, predvsem o mazljivosti in vonju :wink1:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Tako, porabila sem celo steklenico tega olja (125ml sem imela za kakšne tri mesece)
    Je med bolj mazljivimi (oz. tekočimi), nima kakšnega posebnega vonja. Svetlo rumene barve, meni je bil za mojo normalno kožo po obrazu čisto dovolj, po telesu imam malo bolj suho kožo in je bil na nekaterih mestih kar premalo hranilen (npr. komolci, stopala).

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico