Olje grozdnih pešk

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Je katera ze uporabljala za nego obraza olje groznih pešk?
    Jaz sem ga kupila in ga nameravam uporabljati zvecer, namesto jojobe, saj se mi zdi da mi je jojoba zacela masit pore.

Imate kaksne izkusnje?

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Jaz sem brala, da naj bi bil precej komedogen. :think: Je pa baje tudi super za kuho (če se ga slučajno naveličaš :)) )

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

se spomnis morda kje si to brala? Ker ga v dosti clankih priporocajo za mesano/mastno. No saj ce mi ne bo ok ga bom pa za telo porabila, sploh ni problema :cool:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Ah, pomoje je odvisno od posameznika, če nimaš problemov z nečisto kožo bo ok. Se pa res ne spomnim kje je to bilo, so si pač članki tudi nasprotni, tako da nisem 100%.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Meni je super! Mislim, da mi ne maši por. Dokaj “lahko” olje, ki se kar hitro vpije v kožo. Meni je všeč!

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

saj zato sem ga kupila, ker se mi je zdelo res lahko in se mi je (na roki) hitro vpilo. Maestra od katerega proizvajalca pa imas?

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Od Maienfelser Naturkosmetik.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tol tudi mene mika…čez kako leto, ko porabim vso jojobo, mogoče poskusim tole :lol1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

meni je zaenkrat super, lepo se razmaze, hitro vpije, vsec mi je ker je prakticno brez vonja :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico