Olja za masažo

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Olja za masažo

Ta tema vsebuje 22 odgovorov, ima 13 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Kakšna olja za masažo pa potem ve uporabljate? Na to se sploh ne spoznam, bi rada kako priporočilo …. saj sploh ni nujno, da je od Alverde. Bi morala najbrž novo temo odpret?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

sicer je tole res mal OT :blush1: ampak za masažo so naaaajboljše Lusheve masažne ploščice

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ki pa znajo nazalost masit pore :blush1:
    kaj pa ce probas z jojobinim? se sicer tudi kar hitro vpije vendar bi po mojem mnenju slo :P

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz po telesu nimam problemov z mašenjem por – pa tudi na splošno so lastnosti kože po telesu malo drugačne kot po obrazu, tako da ni toliko problemov s tem (razen pri izjemah, ki imajo kožo nagnjeno k aknam po hrbtu ali kar po celem telesu..).

Meni so za masažo zelo všeč Loccitanova olja – varianta za sproščanje in za poživljanje.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz tudi nimam ravno po telesu koze, ki bi reagirala z mozolji, pa sem jih po redni uporabi Lush masaznih ploscic vseeno dobila na hrbtu (ne veliko ampak se vseeno)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Jaz na komedogenost sestavin pri proizvodih za telo sploh ne gledam, ker nimam težav z mašenjem por. So mi pa Lusheve ploščice najboljše za to (tud za uporabo namesto body buttra) ker noro lepo dišijo, mmmmm

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@amisa wrote:

jaz tudi nimam ravno po telesu koze, ki bi reagirala z mozolji, pa sem jih po redni uporabi Lush masaznih ploscic vseeno dobila na hrbtu (ne veliko ampak se vseeno)

Možno da zaradi kakavovega masla, ki ima kar precejšen potencial za komedogenost – če se ne motim, ga Lusheve ploščice večinoma vsebujejo.
    Meni Lusheva ploščica ni povzročala težav – ampak je že dolgo, kar sem jo imela, tako da se ne spomnem imena.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz sem jih nekaj let uporabljala tako recimo parkrat na mesec in nisem nikoli imela nobenih tezav, po enotedenski vsakodnevni uporabi so se mi pa naredili mozoljcki. No saj samo opozorim :blush1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz mojo ploščico uporabljam kar za dišavo med brisačami. :P Mi je povzročala tako mozolje kot nek čuden zbadajoč občutek na koži. Nimam pojma kako se imenuje – ima blag citrusni vonj.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz za telo uporabljam samo 2 Lushevi ploščici, insicer Therapy in Fever, pa od nobene še nisem dobila mozoljev. Res pa je, da jih ne uporabljam vsak dan.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Meni najljubši sta Love Bug in Nutts, ju pa tut ne uporabljam vsak dan…mogoče enkrat na mesec, za razvajanje

Profile photo of ally
    ally
    Član

Meni ful fina olja za masažo imajo pri Aldo Valdini – dobiš v Muellerju in Mercatorju, pa zagotovo še kje.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

TBS ima tudi nore vonje masaznih olj :thumbsup:

Profile photo of tanca
    tanca
    Član

znamka- Greenland- papaya

Zelo močan vonj ima, in ga ne uporabljam prav pogosto.

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

meni je pa za masirat najboljše čist navadno baby olje, za malo bolj romantično vzdušje imam pa enega vanilijinega iz müllerja, ampak ne vem firme, ker se je nalepka dol odlepila :naughty:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico