Ole Henriksen

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Ole Henriksen

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Sillyblond Sillyblond 3 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Nedolgo nazaj sem zasledila tole negovalno kozmetiko in kljub visokim cenam me je zelo pritegnila, saj sem do sedaj slišala samo pohvale.
    Zanima me, če ima katera kakšen izdelek, katerega najbolj priporočate, itd.
    Jaz sem si sicer kupila že On the go exhilarating cleanser, vendar pa še ni prišel na vrsto, ker bi rada prej porabila Nuxovega.

Fejst me še mikajo naslednji izdelki:
    Pick me up face tonic mist
    Invigorating night gel firming treatment
    Vitamin plus balancing creme

Seveda, če to vse kupim bom bankrotirala. Kremo še najmanj potrebujem, ker imam še par kremic na zalogi, me pa oni gel in tonic zelo mikata in mislim, da bom tonik naročila kar v naslednjem mesecu. :mistake:

Profile photo of dapper
    dapper
    Član

V uporabi je bilo kar nekaj njihovih izdelkov, vendar bi bilo prav posebnega navdušenja. Žal.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

zmotlo me je, da sem nekje vidla, da piše, da je to naravna nega, potem pa sintezna barvila v negovalnih izdelkih. izbor aktivnih sestavin je večinoma dober, ponekod res kar fajn sestavine na kupu, zna pa biti nekaj krem komedogenih.
    vizualno lepo zgledajo, ampak izdelki so obarvani z barvili za lep look.

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

No jaz zdaj že več kot 1 mesec uporabljam njihov On the go exhilarating cleanser in sem popolnoma navdušena, ker mi umije še tako močan make up, maskaro itd. in porabi se ga izredno malo. Čeprav je cena malo bolj zasoljena pa ga jaz ne menjam več, saj bo mi tale ob dnevni uporabi zdržal sigurno okoli pol leta. Pa še moji koži odgovarja.

Sem pa zdaj malo primerjala njihov invigorating night gel z Derma e Evenly Radiant, nočno obnovitveno luščilo.
    Invigorating night gel sestavine: Aqua (Water), Glycolic Acid, Lactic Acid, Algae Extract, Glycerin, Calcium Ascorbate, Sorbitol, Tocopherol, Vaccinium Myrtillus Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Xanthan Gum, Biosaccharide Gum-1, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Potassium Hydroxide, Fragrance (Parfum)

Derma e sestavine: Water (Aqua), Glycolic Acid, Lactic Acid, Malic Acid, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth 20, Stearic Acid, Glyceryl Stearate and Peg-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Passiflora Incarnata (Passion) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate (C-Ester), Organic Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil* (.1%), Organic Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract* (.1%), Dimethicone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate.

A bi bil Derma e serum nekako nadomestilo za Invigorating night gel, saj mi je slednji predrag?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico