Okrasitev nohtov

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Okrasitev nohtov

Ta tema vsebuje 12 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of ma3ca4 ma3ca4 6 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Uporablja katera kaksne nalepkice? rišete kakšne vzorčke? uporabljate konad? kristalcke?

Jaz sem si danes prvic (vsaj kolikor se spomnim) na prstanec dala eno nalepko s srebrnimi rozicami (sem dobila za roj.dan) in moram priznat da mi je prav vsec. Sploh se ne vidi da je nalepka, zgleda kot da je narisano. Lani poleti sem na nohtih na nogah dostikrat nosila kaksen kamencek v barvi ceveljckov/oblekice in mi je bilo zelo vsec, na rokah pa kristalckov se nisem imela.
    Prav tako so mi zelo vsec kaksni okusni nohti, potiskani s Konadom, tako da bom verjetno kaj sprobala. Mi pa hitro zgleda vse skupaj prevec nacickano, tako da ni za pretiravat :cool:

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Jaz sem neki časa nazaj hmal naročila to mašinco za tiskanje nohtov, pa sem se zadnji moment premislila… Že tako se vsak drug dan pol ali pa eno urco ukvarjam z nohti, potem bi se verjetno še eno…. pa se bi po moje tudi hmali naveličala…. Je pa lepo videt to ja, meni so všeč tisti vzorci po celem nohtu, kakšen karo, ali pa zlate rožice na bordo laku… Se pa dobi to kar poceni v tujini, dosti bolj kot pri nas (kot vse :lol1: ).

Profile photo of ally
    ally
    Član

Svoje čase sem si pogosto risala rožice (sem imela celo ‘srečno kombinacijo lakcev’ za izpite :lol1: , pa kake črtice sem si risala, pa nekaj nalepkic sem tudi imela. Mi pa to paše bolj na natur barve lakov, tako da to uprabljam redkeje.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

TUKAJ se dobi dokaj poceni vse za konad, tudi postnina je ugodna :thumbsup:
    obstaja tudi Slo stran, kjer prodajajo popolnoma enake stvari, vendar dosti drazja KLIK

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Na tisti strani sem tudi jaz gledala, ja….

Pri nas se to dobi tudni na http://nohti.com/index.jsp

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Jaz se redko poigram s tem. Enkrat je tole ratalo. :P

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

lustkano :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tole temo sem pa očitno spregledala :)

Kar se okraševanja nohtov tiče, se mi zdi da gredo stvari prehitro čez meje dobrega okusa…na slikah, pa tudi v živo sem videla že vse mogoče. Res ne vem kako je lahko nekaterim všeč, da imajo na enem nohtu celo slikarsko platno :scared:

Konad mi je ful všeč, ampak tam se je pa res treba znat kontrolirat – sem tut že videla vega boga. Najbolj všečne so mi tiste karo zadeve, kjer laka nista v prevelikem kontrastu – npr. temno rjava in črna. Črnobela zebra je pa vse prej kot estetska (za moj okus)

Js uporaljam kvečjemu nalepke, do zdaj so mi bile najbolj všeč bele-oranžne-rdeče rožice od Essence (sej sm enkrat fotko prilepila nekam)

Plain Jane luštno :thumbsup: simpl in lepo

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Meni je konadiranje všeč, pa bi se mogoče še lotila, ampak nimam in pravzaprav nočem dolgih nohtov(igranje kitare, klavirja), na kratkih pa ne izpade lepo :no: škoda :verymad:
    Pa tudi meni hitro izpade kičasto..res mora biti narejeno z okusom :lashing:

Profile photo of mayamaya
    mayamaya
    Član

jaz sem pa mal narisala, nalepke samo občasno dajem gor, odvisno od spodnjega laka in razpoloženja :3party: :sendlove:

Profile photo of rastalove
    rastalove
    Član

WoooW, tole je pa čudovito!!!! :hospital:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Zelo elegantno! :yes:

Profile photo of ma3ca4
    ma3ca4
    Član

Če katero zanima naročanje konada, sem vse napisala v temo SKUPNO NAROČANJE – KONAD. Iščem kandidatke za nakup :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico