Ogrci na nosu

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Ogrci na nosu

Ta tema vsebuje 28 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of S325 S325 6 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of S325
    S325
    Član

Živjo punce,

upam, da katera ve, kaj bi mi lahko pomagalo.

Že odkar pomnim imam na nosu ogrce, ki se jih drugače kot s peelingom ne morem znebit, pa še to zaleže za dan ali dva, potem pa pridejo “ven” in se jih na otip čuti. Stiskat si jih ne mislim, si jih pa včasih s pinceto populim ven :P in ostane luknjica, ki se potem spet napolni :ermm: .

Poskusila sem že z raznimi peelingi namenjenimi odstranjevanju ogrcov, obliži ki to ven potegnejo.. nič ne pomaga. Razen peeling z rokavico.

Kaj za vraga lahko še naredim, da se tega znebim ali pa vsaj da “upočasnim”, da si ne rabim delat peelingov vsake 2 dni?

Profile photo of mackica
    mackica
    Član

Jaz vem!!

Znebiš se jih tako da daš eno malo vrečkico želatine v prahu v kozarec,zraven pa doliješ še 1 žlico mleka.Nato vse skupaj dobro zmešaš ter da za 10 sekund v mikrovolovko!nato pa z čopičem ali z prstom to razmažeš tak,kjer imaš ogrce! na koži si pustiš 10 minut,nato pa se to strdi in preprosto odlepiš dol! :sendlove: zraven pa gredo tudi ogrci!! če to delaš par dni (kakor jaz) ti bodo ogrci izginili (bi ti morali!)

Uh,pa sem se namučila :flower2:

Povej rezultate!

Profile photo of S325
    S325
    Član

Uau, hvala ti za to informacijo :dance1: , tega pa res še nikjer nisem zasledila!

Takoj jutri grem kupiti želatino in bom probala. Bi bila vesela vsakega rezultata oz. napredka :) .

Bom poročala.

Profile photo of mackica
    mackica
    Član

Superca! Res mi ni težko pomagati komu in mu priporočiti kakšno stvar! :sendlove: Z veseljem..Upam da boš zadovoljna! :D: :flower1:

Profile photo of S325
    S325
    Član

Hvala :flower1:

Sem tvoja dolžnica :naughty: .

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Hehe zanimivo. Fora te zelatine je le ta, da je cenejsa kakor oblizi za nos.. :)
    Deluje pa na istem principu, torej povlece ven ogrce.
    Sem pa videla tole zadevo pri Michelle Phan, tukaj.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

kul video :thumbsup: ..res je fajn, ko vidiš na obližu ogrce odstranjene :naughty: …najboljši del :cool:

Jaz bi sprobala po takšnem obližu nanesti oz. obrisati čez s tonikom (ki vsebuje npr. čajevec, hamamelis ipd) in potem kar pustiti čez noč (brez takojšnjega nanašanja krem).

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Uf, to je po moje nadloga vsaj 50% žensk v 20ih:)

Sem zadnjič na nekem blogu zasledila t.i. blackhead extractor. A je katera že uporabljala kaj podobnega? KLIK

Profile photo of C-Bomb
    C-Bomb
    Član

Tud moj problem ja :verymad: mam drugače lepo kožo po obrazu, pol pa te ogrci po nosu :ermm: Ampak moji so očitno posebni: ne da se jih stisnit, ne glede kaj naredim. Če si naredim prej parno kopel……nič. OCM…….nič. Obliži za nos………nič. Kot da bi bili predrobni al kaj jaz vem :(

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

*Fleur* tole mene spominja na neko mučilno napravo :lol1: hec, ja jaz se jih včasih res lotim na podoben način, tako da vzamem bolj topo razkuženo iglo..

Ampak, to deluje le na “zrelih” :lol1: ogrcih, imam še ogromno takšnih, ki so skriti, potuhnjeni in jih ne dobim drugače ven kot da jih izstisnem.. to mi pa razdraži kožo :ermm:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

*Fleur* jaz imam tisto zadevo… ce se ne motim v kozmeticnih salonih uporabljajo to za ciscenje obraza ali kako je ze..
    Sem sla enx, trpela fuuuuul. :P
    Doma je pa isti feeling, le razkuzevat moras sproti. Pomaga pa bolj tako… mislim saj gre, samo je obcutek res neprijeten (mene zacne npr spikat v hrbtenici, oziroma mi zacne delati slabo, ce grem s tem preko lick).

Profile photo of S
    S
    Član

Zelo zanimiv video :yes: Ampak meni to nič ne pomaga, jih moram kar iztisniti. :mistake:
    Telih ostrih pripomočkov se jst ne bi posluževala brez pomoči kozmetičarke, meni to izgleda mal scary. :silly:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

meni gredo brez problema ven, ampak poskušam to čimmanj prakticirat, ker sem potem v nos kot rudolf :))

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Zgoraj omenjena maska od Mackice je jako zanimiv predlog. Kaj pa če nimam mikrovalovke? Lahko na kak drug način “skuham” to masko?

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

^ Daj nad vrelo vodo, je bolj ”nežno” kot neposredno kuhati na ognju.

Ogrce na nosu imam od OŠ, zadnja leta pa kar po celem obrazu. Nekaj časa sem razmišljala, da bi kupila tisto zanko za stiskanje pa sem si premislila, ker se jih pač tako ali tako ne bom nikoli znebila. :unsure:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico