Oenobiol

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of rabarbara rabarbara 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Odpiram temo za izdelke Oenobiol (če bo govora o specifični težavi in različnih izdelkih za to težavo, prosim če pišete pod ustrezno temo ali jo odprete).

LINK od spletne strani Oenobiol.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Za info: v lekarnah so zelo različno založeni z izdelki oenobiol, mislim pa da ne bi smelo nikjer biti problema glede naročila željenega izdelka- samo je potem pač dobro, če tiste tablete, ki jih želite, res pridete kupit.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz sem ga kupovala v lekarni v HP Mercator Šiška in so mi tudi rekli, da mi lahko naročijo tisto, česar nimajo na zalogi.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Kaj pa si si kupila?..in kako si zadovoljna? :lashing:
    ..lahko bi v škatlici bil še kakšen listek z angleškim prevodom- sicer besede niso tako zapletene, ampak vsi pač ne znamo francosko :huh:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Hm, pri meni je bila deklaracija v slovenščini, drugače je pa tudi njihova odlična stran v angleščini. Poznam pa izdelke še iz Francije, vsaj nekatere.

Kupila sem si Capillaire, za lase in nohte.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

s 14-dnevno zamudo nadaljujem z drugo dozo Oenobiola za lase…
    Zaenkrat vse po starem, nohti se cepijo kot nori, pa tudi tale zamuda pri nakupu druge škatlic ni ravno pomagala :D

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

A je katera že poskusila Oenobiol Destockant minceur proti celulitu?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Zdaj imajo v lekarnah akcijo – če kupiš katerega od treh Oenobiolov (tisti trije, ki so proti celulitu, za oblikovanje postave ipd..), dobiš zraven od Nuxa gel proti celulitu.
    rabarbara – ta tvoj je tudi zraven v tej akciji :)
    za info – jaz ga še nisem sprobala, ker so mi oenobiol regard proti celulitu res okej varianta (pa če mi zraven še mal podočnjake zrihtajo…se pa tudi ne pritožujem :silly: )

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

O, res? Super, hvala… :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico