Odstranjevanje dlak (depilacija, britje..)

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Odstranjevanje dlak (depilacija, britje..)

Ta tema vsebuje 317 odgovorov, ima 62 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Gejba Gejba 1 leto, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Kako odstranjujete dlake; na rokah, nogah, pod pazduho, intimni predeli, pod nosom ipd. ?

Sama imam izkušnje praktično z vsem od puljenja dlak do voskanja, epilator, brazilska depilacija, britje… Rečte mi, da sem staromodna ampak še vedno prisegam na britje. :P
    Britvica Venus (Breeze) mi je kot pisana na kožo; koža je gladka dlje, ni ureznin, ni vraščenih dlak, ni mozoljčkov, razdraženosti…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Po nogah večinoma z depilacijsko mašino – meni se po nogah najbolje obnese (preizkusila vse). Drugače pa imam isto britvico kot Biba – za po nogah kadar ni časa za mašino, pod pazduho, za intimne predele. Občasno pridejo za bikini predel v upoštev tudi trakovi.

Razmišljam pa o trajni odstranitvi dlak z laserjem :P ..

Profile photo of ally
    ally
    Član

ŽE kar dolgo hodim na voskanje, mi najbolj paše, sploh ker se mi po britvici vse vname + precej se mi vraščajo…

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Zaenkrat ostajam zvesta venusovi britvici.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

za noge uporabljam pulkota :lol1: povsod drugje pa kar venusko;)

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz tudi.
    Poleti pa h kozmetičarki na voskanje. Čeprav se ne bi branila trajne odstranitve vseh odvečnih dlak :blush1:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Vse z britvico. Sedaj imam eno od Balee, prej sem imela žiletko Venus.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Meni se od Balea ni nobena dobro obnesla, Venuska je res nepremagljiva :wink1:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Punce! Kako dolgo imate gladke noge, če se pobrijete (npr. z venusko)? Mene moti, ker so res gladke samo kak dan in si jih moram briti vsak dan ali vsaj vsak drug dan. :veryangry:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tudi jaz imam po britju en dan gladke – ravno zato uporabljam mašino..če kakšna dlaka kje vmes zraste pa jo z venusko zatrem :devil: , ampak to se potem ne pozna tako na gladkosti.. :cool:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

^ Pri meni isto. Se pa ne upam depilirat z mašinco, jo ima mama in zgleda kot kakšna srednjeveška mučilna naprava :lol1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

meni pa po britju na nohat zdrzi gladka polt tam nekje tri dni, potem pa se ze malo cutijo pikice, je pa res, da imam dokaj tanke in redke dlake

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Men zdrži tud en dober dan. Jah kaj čem, pač je tko. Pulkota mam tud jst ampak mi je že tist zvok tak da mi grejo kr mravljinci po telesu ko zaslišm… k en zoprn ogromn komar. :))

Venus je nepremagljiva, pa pena zraven in mam res gladko skoraj dva dni (na nogah). Na rokah mi traja pa tri dni, popolnoma gladko, enako pod pazduho.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz za britje pene sploh ne uporabljam vec, odkar sem odkrila kaksen cudez naredi balzam za lase (uporabim ga namesto pene, mora pa bit kvaliteten seveda), rezultat je noro mehka in popolnoma nic razdrazena koza. Se katera to prakticira ali sem samo jaz smesna? :lashing:

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Ne :)) nisi smešna! Js mam kr en X balzam, mislim da je od Schaume neki z bisernim izvlečkom. Ponavad ga dam za par minut na dlake (ker na žalost nimam takooo tankih in neopaznih) da se zmehča, potem pa šiiibaaaj :cheer:
    Ker balzam pa maš ti, amisa?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico