Odstranjevalec laka za nohte

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Odstranjevalec laka za nohte

Ta tema vsebuje 138 odgovorov, ima 41 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tatjana Tatjana 4 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Katere odstranjevalce za lake uporabljate? In kateri so vas razočarali?

Jaz sem že pred časom ugotovila, da odstranjevalec nenormalno vpliva na stanje mojih nohtov. Tako da več ali manj vedno uporabljam Sante odstranjevalec

vir

Ima kar fajn sestavine:
    Alcohol denat*, Ethyl Lactate, Ricinus Communis (castor) seed oil, Aqua (water), Citrus Dulcis (organic orange oil)*, Limonene, Linalool. *Organically grown.

Res pa je, da je v odstranjevanje treba vložit malo več truda, ker laka ne raztopi takoj. Ampak pomoje se definitivno splača mal potrudit :) Moji nohti se kar svetijo, ko odstranim lak s temle.

Edino včasih posežem po odstranjevalcu Essence odstranjevalcu z vonjem robide. Predvsem takrat, ko se mi mudi :)

Grozno razočaral me je pa Ebelin odstranjevalec z Alojo, ker to pa takoooo smrdi, da je grozaaa! Ga je mami ekrat po nesreči polila, sem ji bila strašno hvaležna :lol1:

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Jaz imam trenutno kar Afroditinega s kamilico, ki gre počasi h koncu. Tega od Sante sem si pa že nagledala :wink1: , pa če Nati pravi, da je v redu… :naughty: …ga bom kar kupila.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Meni je res super in ga priporočam…če le imaš živce in voljo za odstranjevanje :lol1:

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Uporabljam bolj svetle lakce, tako da verjetno ne bo tak problem..

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Jaz sem zdaj že 2x zaman iskala v centru LJ v MUllerju Sante odstranjevale. Ga ni bilo na zalogi. Meni zadnje čase tako smrdijo vsi odstranjevalci, da je groza. Eden hujših je Hoferjev, potem Lidl Cien. Na začetku sem bila navdušena nad Afroditinim grozdje, a zdaj ga težko prebavljam. Najbrž sem že preveč hlapov vdihnila in moja pljuča več ne prenesejo :)) Tale Sante res ne smrdi tako. Odstranjuje pa res po polžje :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Ne, sploh ne smrdi (jaz voham nek alkoholni pomarančni sok :lol1: )
    Jaz sem pa v Supernovi zadnjič vzela zadnjega. Zdej ne vem al jih tako redko dobavljajo, al gre tako dobro v promet

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Meni ima tale značilen vonj za “naravne” zadeve, ki vsebujejo Limonene, Linalool + alkohol se vonja. Pač, meni ni ravno prijeten vonj, a ni tako močen/agresiven vonj.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

@maestra wrote:

Na začetku sem bila navdušena nad Afroditinim grozdje, a zdaj ga težko prebavljam.

Jaz imam identičen problem. Mi kar slabo postane, ko ga zavoham. :confused:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

trenutno imam v uporabi Lidlovega….smrdi :lol1: sicer pa lak dobro odstrani (izredno hitro)

Profile photo of ally
    ally
    Član

Da niste vse noseče, če vam vsi smrdijo :lol1:

Jaz imam trenutno že kar nekaj časa Essence frjolčnega, je prav soliden glede vsega. Sem pa enkrat poizkusila novega Ebelin (oranžnega) – ta je pa čisto zanič. Ok mi je bil tudi Afrodita grozdje.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

od Essence meni frjolčni prav diši! Ostaladva pa tut smrdita ko kuga

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

@amisa wrote:

trenutno imam v uporabi Lidlovega….smrdi :lol1: sicer pa lak dobro odstrani (izredno hitro)

Enako :thumbsup: :lol1:

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Sedaj uporabljam enega zelenega iz DMja, ne vem več znamke, ker sem ga pretankala v eno drugo flaškico. Je kar v redu, pobere lak kar hitro dol. Prej sem kupili tistega dvofaznega v Hoferju, pa sem bila zelo razočarana, je slabo opravljal svojo funkcijo. Poskusila sem tudi Essence odstranjevalca, un roza je v redu, tisti pa, ki diši po kokosu, pa je bil slab. Zdaj imam namen kupiti Lidlovega, bomo videli kako se bo ta obnesel…

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Odstranjevalci laka meni celo večnost trajajo. prej sem več let imela enega od Afrodite (pomoje), sedaj imam od Dma Ebelin. Ta pa grozno smrdi, pa še zliješ ga zlahka, ker ima gromozansko luknjo. :roll: Si moram kaj drugega nabavit.

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

jaz sem si ravno danes nabavila afroditin oljni odstranjevalec laka, ker upam, da bo kej boljši od essence odstranjevalca-višnja-kako pa ta meni smrdi… :scared:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico