Obvestilo glede slik v CosmetoTestu

Ars Cosmetica Forum PRAVILA, OBJAVE, OGLASI FORUM IN PORTAL Obvestilo glede slik v CosmetoTestu

Ta tema vsebuje 11 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Počasi bomo slike v CT-ju, ki so bile kopirane iz drugih strani in spodaj imele naveden vir, poskusili zamenjati s čimveč fotkami, ki bodo last portala AC.
    Pri slikah, ki ne bodo home made pofotkane in bodo vseeno označene z napisom Ars Cosmetica ter spodaj ne bodo imele navedenega vira – smo za to dobili posebej dovoljenje.
    Primer:

Z vse ostale fotke, ki jih lepite v CT pa še vedno velja tako kot prej – za sliko je ptorebno navesti vir, za sestavine ni potrebno.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Ena velika rožica za vse, ki v CT limate svoje fotke :flower2:

Fotke opremljam z ARS logotipom in watermarkom in se mi zdi, da so rezultati naravnost fantastični!

Poglejte to! KLIK1 in KLIK2 tigica, noro dobre fotke! čist profi :thumbsup:

pa tole KLIK tassa, hvala za fotke :thumbsup:

bi pa prosila za v bodoče, ko fotkate izdelke, da pustite ob straneh prostor za sestavine in da so slike v originalnem razmerju, torej 480×360 oz. 360×480 – lahko jih uploadate nekam in prilepite samo link, ali pa jih pošljete meni na mejl :thumbsup:

super ste punce! skupaj bomo ustvarile najbolj kul CT :dance1:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Aja vidis, bom vedela za naprej da moram pustiti nekaj prostora ob strani :).

Ja, krasen bo ta CT!

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

tigica, te fotke izdelkov iz lsha so čist super, ker je pa zgoraj več prostora :thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Super zgleda tole :D: …hvala vsem, ki prispevate za CT :cheer:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Jaz sem pravkar nati poslala ogromno slik .. upam da ji nisem maila zabasala :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Lyra, debeeest :D: super fotke so :thumbsup: jih bom še danes naložila :flower2:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Super! :3party:

Imam eno vprašanje: Slike izdelkov, ki jih poslikamo in sestavine naložimo na forum ali pošljemo komu (Nati)? :) Ker nekje so le slike izdelka in sestavin, nekje so pa tko lepo obdelane slikce s sestavinami že na slikci, zato pa zdj nvm kva je prov. :blush1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

chocolate, takole gre:
    plan je, da vse fotke v CTju sčasoma zamenjamo z našimi lastnimi, ki so opremljene z logotom in watermarkom ars-cosmetice. Slike obdelujem jaz, fotografiraš pa seveda lahko tudi ti (je zelo zaželjeno in dobrodošlo)
    pomembno pa je, da je fotka velikosti 360×480 (oz. obratno) ali sorazmerno večja, ter da ima prostor za sestavine (npr. ob strani izdelka, ali na vrhu…). Fotko lahko prilepiš kar na forum, pa jo js potem obdelam, če pa npr. fotke ne znaš pomanjšat (ker fotke originalnih dimenzij precej skazijo izgled foruma), pa jo lahko pošlješ meni na mejl (na zs mi napiši da rabiš moj naslov, pa ti ga dam :thumbsup: )

če so fotke premajhne ali preveč obrezane, jih js ne morem obdelat (pa tudi v tekmovanju v maju se take fotke ne bodo štele za točke)

Vse jasno! Hvala! :flower1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Ni problema :flower2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico