Obrvi

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Obrvi

Ta tema vsebuje 163 odgovorov, ima 44 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 3 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Potrebujem pomoč pri mojih groznih obrvih.. že dolgo časa se barvam lase na črno ali vsaj temno rjavo…problem pa je v tem, da sem naravno rjavolaska s hladnim podtonom-sivorjavo. Tudi obrvi so v podobni barvi, le da so še svetlejše :angry: to me zelo moti, zato si jih vsak dan jovo na novo malo potemnim(z mat senčko).
    Nekaj časa nazaj sem si jih tudi barvala z swiss-o-par pa je bila barva grozno neobstojna, polovica pa se je zažrla v kožo in potem kakšne tri dni to ni šlo dol :veryangry: sedaj nevem ali se naj odločim za kakšno drugo barvo(strah me je obarvanja kože!) ali naj raje pograbim po kakšni barvici za obrvi..ki pa mi tudi niso preveč ljube, saj me moti da je obrv potem naflosana, pa se hkrati vidijo ven svetle dlačice.. Poleg tega imam kar redke obrvi..
    Pa še glede barve…sploh nevem kakšna bi bila ok..nočem izgledat kot okostnjak, vseeno pa mora barva biti hladnega podtona..(hladno rjava? ali kar črna?)..upam da mi lahko katera svetuje ker sem obupana.. :dontknow:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz ti svetujem, da preveriš odtenke pri dior barvicah za obrvi. Res so fenomenalne, niti priblizno se ne vidi, da imas pobarvane, izapade zelo naravno, drzi brez problema cel dan. Cena je mislim da okrog 20€, ampak jaz bi takoj placala se enkrat vec, ker je to res izdelek, ki je vreden svojega denarja in ga imas res dolgo casa (jaz ga imam ze veliko vec kot eno leto, pa ga imam se vedno veliko vec kot polovica). Zraven dobis tudi silcek kar je super prakticno :D:

darksome
    Član

Hvala za nasvet :hug: , bom šla pogledat če mi kak odtenek ustreza

darksome
    Član

Kolikor berem je ta Dior blond bolj topel odtenek in to mi ni niti najmanj všeč. Sploh pa bi mi bil presvetel glede na barvo las…ciljam bolj na Sable odtenek, ker je bolj hladen in temen. Ful me je strah, da ne bom zadela odtenka, ker le ni tako poceni..kaj je najboljše da v trgovini primerjam s senčko s katero si jih trenutno potemnim?

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

blond je dokaj svetel (za svetlolase), za ostala 2 pa nisem sigurna kaksna sta, ampak ce nisi res cisto temna ti svetujem vmesni odtenek. Jaz bi ti svetovala da gres z nepobarvanimi obrvmi tja, pobarvas vsako obrv z enim od teh dveh, gres ven na svetlobo in pogledas;) pobarvaj pa tako da delas cistko kratke crtice in potem s copicem (na drugi strani svincnika) lepo zabrises, mogoce za probo pobarvaj malo bolj mocno, da bos zares ugotovila kateri ti bolj ustreza.
    Sigurno pa to ne bo zgresen nakup, ce bo le barva ok :thumbsup:

darksome
    Član

Bom, hvala :)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

@nina wrote:

..meni te šablone sploh ne pašejo na obrvi..se kakšnih 20% ujemajo z mojimi obrvmi :propeller:

meni tudi ne :no:

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

meni tudi ne…joj, kako mi je to grdo!!!!

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Moje šablone za obrvi so tud direkt v kanto letele :devil: . Še dobro, da je poceni tole sr*.

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

A bi kera nalimala svoje obrvi? :)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

mislis na fotko?

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

@biba wrote:

A bi kera nalimala svoje obrvi? :)

Na večini fotk v TEJ temi vidiš tudi obrvi :wink1:

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Darksome, mogoče najdeš kaj primernega o obrveh zase tukaj
    Sploh tale svinčnik je trenutno moj hit.

darksome
    Član

Hvala za namig :thumbsup:, upam da bom šla kaj v tujino..

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

darksome a DIor si preverila?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico