Oblikovanje las

Ta tema vsebuje 121 odgovorov, ima 25 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 4 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Ker sem (skorajda ekstremna) kratkolaska, največ uporabljam voske in podobne zadeve.

Trenutno imam v uporabi Tigijevo žvečilko Bed Head Manipulator, ki je ta mesec še posebej ugodna; za ceno ene, dobite dvojno količino:

Sicer pa zelo rada uporabljam tudi TBS vosek, ki pa ima zelo močan vonj po “medu”. Super zadeva, fino mastna, imam namreč suhe lase (ko so kratki) in ker ne uporabljam balzama pri taki dolžini, mi je všeč, da mi vosek lase navlaži:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz uporabljam od Baleje gel v spreju :thumbsup:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Joj, jaz sem sprobala en Balein gelast vosek, ki diši po lubenicah (vemo, kje sem dobila navdih za ta nakup), pa sem ga ravno zadnjič gledala, a ga zabrišem stran ali ne. Sem ga samo sprobala, zdaj mi pa gužvo dela na pralnem stroju :lol1:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Po lubenicah? Tega pa še nisem vidla :dontknow:

Profile photo of ally
    ally
    Član

Jaz pa še vedno iščem kak pameten vosek, ki bi mi pomagal obdržati moje štrene na svojem mestu…

Tale Tigi me mika že dolgo…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

A ve ste vse kratkolaske? :))

Meni lasje prehitro rastejo, da bi se mi splačalo imeti kaj krajšega. Izdelkov za oblikovanje večinoma ne uporabljam, kadar imam spete lase in mi vse preveč štrli- takrat lak za lase, trenutno Londa (na sliki na sredini, zelen):

Profile photo of ally
    ally
    Član

Ne, jaz imam dolge lase, ampak mi rastejo tako čudno po vrhu, imam cel kup tistih malih laskov in zato uporabljam vosek – kadar imam zlikane, da ne ‘cvetim’ :P

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz imam isti problem – s tem, da se izogibam vosku, če se le da. Sem pač malo skuštrana. :naughty:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Meni tudi malo cvetijo :naughty: ..samo če niso čisto ravni lasje, zgleda uredu..če so polikani, je pa tudi meni lepše, da so čisto zglajeni.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

@nina wrote:

A ve ste vse kratkolaske? :))

V resnici sem samo jaz kratkolaska :)
    Goge tudi skoraj več ne moremo šteti za kratkolasko :lol1:

Drugače pa ne gre toliko za to, kaj se splača, ampak za to, kaj ti paše in praktičnost :))

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Ja malo sem že čupava, da moram dat špangico v lase :wink1:
    V sredo se grem pa itak strižt :dance1: Ne zdržim več, sem se preveč navadila na kratke laske.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Tudi jaz nisem kratkolaska. Za oblikovanje uporabljam občasno kakšno peno za kodraste lase. Sperj za volumen las – najboljši mi je od Got2Be Megalomania ali nekaj takega se mu reče. Tale res naredi super volumen, ki nekaj časa drži, las pa ne zlepi. Za lesk las največkrat uporabim kar kokosovo olje. Imam verjetno še cel kup kakšnih zadev, ki pa jih vsaj v zadnjem času bolj malo uporabljam.

Aja, pred kratkim sem kupila zaščito za likanje L’Oreal Professionnel liss control

Do sedaj sem jo uporabila samo 1x, zato kaj dosti ne morem povedati. Opozorili so me, da se je da resnično zelo malo, ker lahko sicer obteži in zmasti lase. No, meni las ni zmastila. Zaenkrat sem zadovoljna. Vonj pa prav tako vredu.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

@Saša wrote:

V resnici sem samo jaz kratkolaska :)
    Goge tudi skoraj več ne moremo šteti za kratkolasko :lol1:

Lahko NIna potrdi, da sem samo jaz prava kratkolaska :lol1:

Sicer pa še vedno vztrajam pri svojih dveh favoritih za oblikovanje las: Tigi žvečilka in TBS vosek sta moja najljubša :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@Saša wrote:

..Lahko NIna potrdi, da sem samo jaz prava kratkolaska :lol1: ..

:yes: ..pa super ti paše :thumbsup:
    Če Saše ni zraven, je tudi Goga prava kratkolaska :)) – drugače pa Gogi zelo pristojijo malo valovito podaljšani lasje :lashing:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Ja, to pa je tako, ko frizerka ne upošteva mojih želja :veryangry:
    No, me veseli, da vam je všeč :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico