Obarvane kreme za sončenje

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA KOZMETIKA ZA SONČENJE Obarvane kreme za sončenje

Ta tema vsebuje 9 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 2 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

trenutno testiram še Avene obarvano kremo … v roku tedna bo še ena kozmetična recenzija na temo obarvanih krem (podobna kot za vichy obarvano kremo: http://www.ars-cosmetica.com/izdelki-za-sonenje-in-uv-filtri/304-vichy-capital-soleil-obarvana-krema-z-zf-50)
    Mogoče potestiram še kakšno:)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

A je še katera sprobala Vichyjevo obarvano 50-ko? Me je kar malo groza ko bo spet treba iskati visoko začito pred soncem (za obraz seveda)… ne vem če sem se že kdaj s tem vprašanjem ukvarjala sred marca… :roll: :lol1:
    No, zaenkrat imam v planu sprobat tole kremico, ki jo Nina hvali. :yes: A je samo ena obarvana Capital Soleil 50-ka??? Ker ponavadi ko se gre za kakšne Vichyjeve kremice se čisto zgubim ker je toliko podobnih. :roll: :unsure:

Nina, a za Avene obarvano kremo si tud napisala recenzijo?… js je namreč ne najdem… :ermm:

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Zakaj pa sploh bi barvno? Stvar okusa sicer, ampak jaz rajši uporabim kremo s SPF posebej in puder čez. Vichy Capital Soleil Dry Touch in Lily Lolo je bila lani zmagovalna kombinacija.
    Predvidevam, da je večina teh obarvanih krem z visokim SPFjem (SPF 15 ima itak že vsaka BB krema) na voljo v enem samem 10x preoranžnem odtenku, ki nam svetlim seveda ne ustreza. Potem so pa še vprašanja z vidika kvalitet, ki naj bi jih imela “navadna” podlaga oz. puder. Še manj mi je pa logično, da greš s “pudrom” na sebi v vodo?? :lol1:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Sama še nikoli nisem imela obarvane kreme in me je po Nininem opisu pritegnila da bi jo sprobala. Pri večini teh krem s faktorjem me motijo te bele lise ki jih pustijo… pa sem upala da bodo pri obarvani kremi pač te lise kožne barve. :ermm: :silly: Saj nekaj oranžnega niti nočem ja, zato me je pritegnilo ko je Nina zapisala da je tud za svetlokožke. Poleti mi je res vsak puder odveč (tud Lily Lolo) in bi obarvana krema za vsaj malo izenačitev tena in lepši lesk bila super rešitev. Iščem pa itak ne za morje in za vodo, ampak za vsakodnevne “opravke” po poletnem sončku. :sunglass:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Nina, a je to “tvojo” obarvano Vichy kremico letos še možno dobiti? Sem malo gledala po netu in vidim, da imajo letos že neke novosti pa me je kar zaskrbelo… ker vem da te izboljšave niso vedno izboljšave in da večkrat potem “pokvarijo” izdelek.

Zdaj sem tole našla: Obarvana krema za obraz SPF 50+

VIR
    Saj to je druga različica kot je tvoja? :unsure:

Plain Jane
    Član

Razumem, Tassa. :thumbsup: Jaz tudi ne prenesem nič tekočega, tako mi je LL res super in se bojim, da bi se mi tudi te obarvane kreme stopile. Razen, če je enake konsistence kot navadna, ki je meni ful ustrezala pa čeprav je mat in za mastno kožo.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Nad katero si že ti tako navdušena? Nad Vichy Capital Soleil Dry Touch spf 50 mattifying face fluid? :lashing:

Saj za testerčke je verjetno kar brezveze hodit po lekarnah, ker jih res nikoli ni možno dobit… :verymad: :roll:

Kolebam zdaj med tole obarvano (sem nekaj brala, da da res svetleč videz… sama sem pa res hitro disko kugla in me je malo odbilo :unsure: ) in tole ki jo PJ hvali… :ermm: Idealno bi bilo dobit testerčka od obeh in potem videt vsaj prvi vtis… (sanja svinja o koruzi… :lol1: ). Sonček pa kar nič ne čaka in že na polno žge… :scared: :sunglass:

Plain Jane
    Član

To, ja – Vichy Capital Soleil Dry Touch, mat emulzija za obraz SPF 50. :thumbsup: Za letos si bom verjetno spet to vzela, če me ne premami kaj novejšega. Kakšen LRP mogoče? Vseeno mal nočem tvegat, ker je ta Vichy do zdaj edina, ki mi ni naredila cele štale na obrazu.

a pa vas pri vichy ne motijo nano delci?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tassa – na tem linku spodaj sploh ni te kreme? joj sranje, upam da je ne ukinejo :scary: meni se ta krema tako dobro obnese, pod pudrom deluje kot super primer in rahel illuminator v enem.

@manuela1986 wrote:

a pa vas pri vichy ne motijo nano delci?

pregledala sem toliko krem za obraz z UV zaščito .. in vse imajo nano delce pri mineralnih filtirh (če ni napisano, so večinoma stare embalaže in so na novih že napisani nano delci). jaz osebno sem pri kremi za obraz zavestno pristala na to, da bom pač mela te nano delce, ker je že tako težko najt kremo, ki ti ustreza, ki ne maši por, ki se ujema s pudrom, ki nima kakših drugih zoprnih sestavin .. če bi našla dobro obrazno kremo z zaščito brez nano delcev, jo zamenjam :yes: ta vichy-jeva pa mi res odlično služi, sem sprobala tudi avene obarvano in je katastrofa proti tej (prodajajo jo v EU, formulacija pa skoraj čokoladna.. za temnopolte)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico