NYX

Ta tema vsebuje 213 odgovorov, ima 42 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Sillyblond Sillyblond 1 leto, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Mega shine gloss – Sweet Heart

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Še en Gogin glos. :))

NYX Mega Shine Gloss – Orchid:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

še moja nova šminka NYX – Indian pink

barva je prekrasna – rozika z zlatkastim šimrom. Ne morem verjet da je šminka lahko tako pigmentirana, pa tudi obstojna je veliko olj kot sem pričakovala :thumbsup:

bom pofotkala še Frappucino

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

res zelo lep odtenek :inlove:

Profile photo of Smoothie
    Smoothie
    Član

OMG Nati, pa ti si rožica :yes: :flower2:
    ravno izgubljam živce na e bayu ker iščem eno šminko, ki je skoraj identična tejle NYX. Točno nekaj takega iščem in do sedaj nisem imela sreče (si moraš mislit ob poplavi ponudbe na spletu??). Preko katere trgovine si kupovala?

darksome
    Član

Dobi se jih tukaj (je pa poštnina okoli 9$):
    Cherry Culture

in pa tu(poštnina se začne od 4.5$ naprej, gleda pa se po teži-“First-Class Mail International starts at $4.50. Prices based on weight and distance.”)
    Ms Cuppy Cakes

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

hehe Smoothie, super! Samo da sem pomagala :thumbsup:
    res je čudovit odtenek :yes:

z anchek sva naročile preko Cherry Culture :yes:

Profile photo of Anamarija
    Anamarija
    Član

Jaz sem tudi preko CC naročila 4 šminke in so vse neverjetno pigmentirane in niti malo ne izsušijo ustnic. Priporočam Snow White, ki je čudovita taprava češnjevo rdeča :flower2: Imam še Thalio, B52 (obe super YLBB!!!) in Frappuccino, ki pa mi nekako ni všeč (če jo katera želi, naj mi piše). Zagotovo bom naročila še kakšno.

Smoothie
    Član

Ja, obe strani sem si že pogledala parkrat ampak razlike v ceni posamičnega izdelka so kar velike… zdaj ne vem ali je res poštnina na ms cuppy cakes toliko višja če naročas več ali kako? mislim, teža ne bi smela biti tolikšna?

Ali je cc toliko bolj ažurna in sigurna?

Anamarija, bi morda priložila kakšno slikico (vsaj swatche), toliko da imamo vs ena enem mestu in ni treba za vsak odtenek po netu iskat? :flower2:

darksome
    Član

Smoothie, jaz sem poskusila(sicer sem vrgla v košarico samo nyx šminke, ki niso nevem kako težke-12komadov), pa je poštnina ostala 4,5$ :thumbsup: , če bi kaj težjega naročala, je pa malo drugače verjetno. Vse skupaj bi me prišlo torej cca. 20$.

Na cherry culture pa te že 12 šmink brez poštnine(ki je 9$) pride 24$. Najbolj pametno je, da razmisliš, kaj bi rada imela in pogledaš kje se ti bolj splalča naročiti. Da bi bil CC bolj zaneslijv ali kaj takega pa težko rečem. Mislim, pa da je ena forumašica, tudi s te strani že naročala, če se ne motim.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nati – kako lepe ustnice imaš. :lashing: Šminka je res zelo lepa. Še mene mika.

Smoothie
    Član

darksome-hvala, si zelo v pomoč :hug:

pomoje bom res vseeno prek mcc naročala, čeprav znajo bit paletke tiste, ki bodo dodale k teži :P

Kako pa ste kaj zadovoljne z ostalo njihovo dekorativo? Sem brala da je kar dobra ampak pri nas ni neke nyx manie kot je to pogosto zgodi pri drugih firmah?

darksome
    Član

Np :thumbsup: :flower2: sama sploh nimam česa od njih :blush1: me pa mika kakšna šminka/lipgloss/(jumbo)svinčnik/lak, torej vse :lol1: . Pomoje je kar vredno preizkusiti, ker je večina izdelkov pohvaljena :think:

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Jaz imam še kar veliko njihove kozmetike :) Ful mi je dobra. Mam en trojček senčk, 3 ali 4 enojne senčke, 3 šminke in 4 glose :) Na žalost pa ne morem poslikat…mam pa eno sliko, kjer je prvi paket gor poslikan. Bom poiskala.

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Aha mam še blush pa korektor :)…pozabila
    Hm, samo da ugotovim kak se slika pripopa :)
    Edit: našla še drugo sliko, žal je poslikano z gsm-om tako da je slabše kvalitete
    je pa drugi paket na sliki :)
    Žal slike ne znam zmanjšat, se opravičujem.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico