NYX – Slim Eye Pencil

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči NYX – Slim Eye Pencil

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

NYX – Slim Eye Pencil

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek imam v dveh odtenkih, turkizni ter bronasti barvi.

Sama imam mastne veke, tako da nujno potrebujem podlago za kakrsnokoli obstojnost.
    Svincnik sem uporabljala v waterlinu (obup, sploh se ni videlo), na zgornji veki (sem morala iti parkrat cez, da se je kaj videlo) ter pod ocesom (se vedno obup, premalo pigmentirano).

Barvica je med bolj suhimi, nepigmentiranimi zadevami. Nanos je problematicen, saj ni kremast tako da se tezko maze. Mene je sama mazljivost in pigmentiranost razocarala.

Obstojnost je porazna. Ce sem si barvico nanesla zjutraj so zvecer bile le sledi o njej. Kaj drugega zal ne.

Embalaza je srednje prakticna. Je svincnik (tanek), z pokrovckom. Barvica se lahko med transportom zlomi (kar se je meni zgodilo).

Cena je nekje okoli 2$, kar je zelo ugodno ampak za tako slab izdelek je se to prevec.

1/5, ker me je blazno razocaral.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico