NYX – Round Lipstick

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za ustnice NYX – Round Lipstick

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of violet beauty violet beauty 6 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka: Vlažilna šminka za ustnice
    Fotografijo je prispevala Tassa

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Imam 3 NYX šminkice v odtenkih Indian Pink, Frappucino in Harmonica. TU si lahko ogledate tudi swatche teh treh odtenkov.

Vse šminke so dobro pigmentirane, ne izsušujejo ustnic, obstojnost pa je zadovoljiva. Za to ceno (2 do 3$) je to res kvalitetna šminka!

Moj najljubši odtenek je Indian pink, Rožnata z zlatim sijajem – zelo uporabna in lepa barva.
    Embalaža je sploh luštna, črna, preprosta in šik :thumbsup:

<priporočam! In ocenjujem z najvišjo oceno!

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Glede teh šminkic se kar strinjam z Nati. :lashing:

Sama imam 2 in sem z obema zadovoljna. So super pigmentirane, ustnic ne izsušujejo, obstojnost je pa tud kar dobra.

Embalaža je klasična, črna, na pokrovček.

Imam Ares in Thalio. Thalia je prekrasna nude-pink barva in se na mojih ustnicah znajde zelo pogosto. :lashing:

Kupila sem jih na Čarodejki, cena je 4.50€ za šminko in verjetno si bom nabavila še kakšno.

Splošna ocena: 4/5 (nižam ker vsebujejo BHT :verymad: )

Imam jo v odtenku Frapuccino in dobila sem jo mod prijazne Arsovke :flower2:

Prednosti:
    -cena
    -zalo mazljiva
    -lahka tekstura
    -veliko odtenkov

Slabosti:
    -vsebuje BHT

Nakup bom zagotovo ponovila.

Ocena: 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico