NYX – Glitter Mania Jumbo Pencil

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči NYX – Glitter Mania Jumbo Pencil

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

NYX – Glitter Mania Jumbo Pencil

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem dobila kot del izmenjave izdelkov med menoj in se eno punco iz Azije.

Sam izdelek je lep, prirocno pakiran (jumbo svincnik). Meni je vizualno zelo vsec, predvsem zaradi vseh zvezdic, krasssno! :lol1: Za prenasanje okoli je zelo prirocen.

Imam ga v dveh odtenkih – Starinsko zlata ter multicolor blescice.

Sama imam mastne veke, tako da vedno potrebujem primer za podlago. V tem primeru sem uporabila UDPP.
    Izdelek sem nanesla v koticke oci in pod veko, za dodaten poudarek na oceh.

Maze se enostavno, se najbolj me je spominjalo na vazelin z blescicami. Tocno taksen obcutek je dajal! Roznat je nekoliko bolj masten, ima tudi manjse blescice. Zlat je bolj grob in ima vec umazano zlatih blescic.

Obstojnost je nikakrsna, tudi cez primer. Ne znam si predstavljati kaj bi morala dati za podlago da bi bil izdelek obstojen vec kot par ur. Po nekaj urah (sama si velikokrat mencam oci, ali pa kaj podrgnem ipd.. ) izdelka ni bilo vec na oceh, razen tu pa tam kaksna blescica.

Tako tudi nisem imela problemov z odstranjevanjem (preostanek je sel dol z vodo).

Izdelek ne priporocam, saj se mi zdi primeren samo za pust ali pa kaksno fotografiranje, mogoce bolj divji make up.

Cene zal ne poznam, toda glede na to da je NYX sumim da je zelo nizka.

2/5 (ker vidim neizkoriscen potencial v izdelku za kaksne pustne zabave)

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico