Nvey Eco

Ta tema vsebuje 187 odgovorov, ima 22 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Anaiesis Anaiesis 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Jaz sem sedaj spustila v raziskovanje pudrov Nvey Eco. Na(za)peljala me je pa zgornja reklama za SPA center za nego kože.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

uff, ti so pa dragi….
    js sem jih enkrat sam na roki preizkusila (v Maxiju so mel promocijo) in so ful mehki za nanos.

Kristina
    Udeleženec

Dragi so pri nas, testerje sem naročila na eni tuji spletni strani. Pride bistveno ceneje. Tekoči puder je npr. na slo spletni strani 47 € skupaj s poštnino, na tej tuji pa 28 € (tudi s poštnino).

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

kristina a nam zaupas na kateri strani?

Kristina
    Udeleženec

Seveda: The Natural Shop.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

a tam si tudi testerje naročila?
    pa so brezplačni?

Kristina
    Udeleženec

Ja, tu sem naročila testerje. Imajo jih za dve vrsti pudra (Organic Crème Deluxe Foundation – 10 g in Organic Moisturising Fluid Foundation – 5 ml), za senčila, šminke, korektor, rdečilo, bronzer.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vsak tester stane 1funt, najnizji znesek postnine pa je se nekaj malega pod 4funte :wink1:

Kristina
    Udeleženec

amisa, hvala za dopolnitev. Sem pozabila napisati cene, pa sem hotela :blush1: .

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

sem sla takoj pregledat stran ja :lol1: se tudi inlight kozmetika dobi po kar ok cenah :thumbsup:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Včeraj sem dobila kar nekaj izdelkov :dance1: , tako da bom lahko poročala :lashing:

Danes sem že prvič eksperimentirala…nanesla tekoči puder (odtenek 514), korektor (odtenek medium), puder v kamnu (odtenek translucent neutral) in bronzer (natural bronze) – in sem super zadovoljna :thumbsup: ..vse skupaj daje res zelooo svež in sijoč izgled :yes: , puder izjemno lepo navlaži, daje rahlo prekrivnost – za tiste, ki želijo večjo prekrivnost je boljša izbira kremni puder. Ko sem bila na ličenju, smo nanesli na eno stran tekoči na drugo stran pa kremni in je bila razlika očitna. Je pa na koži po nanosu zelo lahek občutek, ni filinga, da bi imel veliko MU na sebi.

Maskara je primerna za naraven look…jaz imam raje bolj povdarjene, tako da zaenkrat še ostajam pri neorganski varianti maskare :P

Imam še paletko št.6 (meni ljubi odtenki.. :angel2: ) in glos odtenek fresh.
    Za glos sem najprej mislila, da bo preveč oranžkasto-bronast izpadel (takšen je namreč v embalaži), vendar je na mojih ustnicah ta oranžen ton kar malo omiljen…in mi je barva dosti bolj všeč na ustnicah kot pa v embalaži.
    Senčke so mi na ličenju dokaj kmalu zlezle v gubo (razen tiste, ki so bile z mokrim nanosom)..danes pa sem sama spodaj nanesla malo korektorja, puder v kamnu in svetlo varianto senčke pa so trenutno še vedno na mestu :)) .

Bom še vse pofotkala… :wink1: pa sestavine napisala.
    Je pa to ena zelo redkih res organskih dekorativnih linij na svetu – obstajajo sicer linije s posameznimi organskimi izdelki, s celotno linijo in s tako visokim procentom organskih sestavin pa še ne…

Nvey Eco ima OFC certifikat in organski certifikat avstralske vlade – bi bilo fajn, da bi se tudi pri nas v zakonodaji kaj premaknilo in še kaj uzakonilo (da bi končno določene naravne in organske smernice bile bolj poenotene in bolj jasne :devil: )

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Nina, a se bo dal kakšen testerček tudi za nas dobit? :P

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

O nina srecnica, sem ti kar malo fovs :blush1: sem gledala njihove izdelke ze kar nekaj casa nazaj maxiju, zelela sprobat, samo so kar konkretne cene, sploh ce ne ves ali ti bo ok ali ne :manicure:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Se bom pozanimala za testerje… :wink1:

Par drugih stvari lahko tudi izdam :P ..v aprilu bomo v okviru foruma imeli kozmetično čajanko na temo Nvey Eco…vabljeni boste vsi člani foruma, čajanka bo potekala v prostorih Spa-ja, kjer je prav en prostor namenjen podobnim dogodkom…podrobnosti še sporočim :cool:
    Na čajanko bi bilo dobro, da prinesete svoje čopiče, da bomo lažje ustvarjale :))

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jej Nina, komaj cakam :cheer:

ko bos izvedela kaj glede testerjev pa prosim sporoci (takrat v maxiju niso bili nic kaj pripravljeni svetovat oz.dat kaksnega testerja)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico