NVEY ECO – Organic Lip Lustre

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za ustnice NVEY ECO – Organic Lip Lustre

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 6 let, 4 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Organski gloss za ustnice.

Sestavine: Caprylic Capric Triglycerides (cocout oil), Ricinus Communis (castor oil), Cera Carnauba (palm wax), Cera Alba (natural beeswax), Lonicera Caprifolium Extract (honeysuckle), Citrus Sinensis (orange oil). May Contain: Ci 77007 (iron oxide); Ci 77491 (iron oxide); Ci 77492 (iron oxide); Ci 77499 (iron oxide); Ci 75470 (carmine); Ci 77019 (mica); Ci 77742 (magnesium violet); Ci 77891 (titanium dioxide).

Sliko je prispevala Nina:

odtenek Fresh

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Med Nvey Eco glosi se mi je zdel odtenek Fresh še najbolj uporaben. Uporabljam kar široko paleto rdečih šmink in glosov..tudi rožnatih, a sem vseeno med paleto glosov kar težko izbrala zame uporaben odtenek.
    Glos je kar precej pigmentiran, da zelo lep lesk, se hitro vpije – zato sta običajno potrebna 2 nanosa. Prvi nanos služi kot neka podlaga, pri drugem nanosu pa se pravzaprav vidi tudi učinek glosa. Po nanosu vseeno ni občutka, da bi imel na ustnicah kaj nanešenega (kot je običajno pri klasičnih glosih) – prej je občutek podoben kot po nanosu šminke.
    Obstojnost je srednja, učinek vlaženja prav tako – meni ni izsušil, navlažil pa tudi ne (običajno nimam problemov s suhimi ustnicami, tako da sem glede tega med neproblematičnimi).
    Embalaža mi je zelo všeč – tako na videz kot tudi pri samem nanašanju. Moram priznati, da takšen “look” embalaže kar pogrešam pri naravni dekorativi.

Glede ponovnega nakupa še premišljujem – če bom nakup ponovila, bom sigurno vzela spet ta odtenek. Cena je kar visoka.

Glavne prednosti glosa zame:
    – izdelek je naraven in certificiran
    – čeprav nisem velik ljubitelj oranžkastih odtenkov mi je ta zelo odgovarjal
    – pigmentiranost (bolj kot večina glosov; slabo pigmentiranih glosov običajno ne uporabljam…tako da sem počasi prenehala z nakupi, ker se mi samo nabirajo)
    – embalaža

Pomankljivosti:
    – glede na ceno bi lahko bil bolj vlažilen in bolj obstojen

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico