NVEY ECO – Organic Eye Shadow

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči NVEY ECO – Organic Eye Shadow

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 5 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Kamilica, ki pomirja in antioksidantni vitamini A, C in E dajejo gladko in nežno formulo, odlično za suho, občutljivo kožo. Brez smukca, NVEY ECO nudi kombinacijo naravne koruzne svile in olja jojobe, ki daje barvam globino in je udobna za nanašanje. Senčila so obstojna ves dan in se ne »nabirajo« v pregibe vek. Kot predhodno podlago, priporočamo Nvey Eco organski puder v kamnu. Edinstvena mešanica narave in barv nudi raznolik in izjemen niz barv in teksture, ki jih enostavno uporabljate in mešate med seboj.

Sestavine:
    Zea Mays (corn silk), Caprylic Capric Triglyceride (coconut oil), Magnesium Stearate (palm oil), Tocopheryl Acetate (vitamin e), Simmondsia Chinensis (jojoba oil), Anthemis Nobilis Extract (chamomile), Ascorbyl Palmitate (vitamin c), Daucus Carota (carrot oil), Palm Kernel Glycerides (palm kernel oil), Stearic Acid (palm derived). May Contain: Ci 77019 (mica); Ci 77163 (bismulth oxychloride); Ci 77007 (iron oxide); Ci 77491 (iron oxide); Ci 77492 (iron oxide); Ci 77499 (iron oxide); Ci 77891 (titanium dioxide).

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Senčilo sem dobila za darilo, tako da cene ne vem, vem pa, da je precej visoka.

Senčilo je zelo dobro pigmentirano in obstojno, če ga nanesemo čez bazo. Nvey Eco filozofija od dvojnem nanašanju senčila na veko za utrditev in dobro obstojnost pri meni ne deluje. Samo enkrat sem ga nanesla na veke brez baze, pa se je vse nabralo v črti. Na bazi je pa super.

Je zelo fino mleto, tako da je nanos res netežaven, struktura je prav svilnata, nič suha.

Embalaža je zelo lepa, na klik, zelo tpežna. Notri ima ogledalce, ki pride prav za kake hitre popravke na poti.

Jaz sem žal izbrala barvo, ki mi sploh ne pristaja in naredi moje rjave oči objokane, utrujene in zadete – rožnata z zlatim sijajem, ki je sicer prečudovita barva.
    Ker mi ne pristaja, jo uporabim res zelo redko, a verjamem, da če bi bila barva bolj uporabna, bi tudi senčilo uporabljala bolj pogosto.

ocena 4/5 zaradi cene in (ne)obstojnosti, ki ni takšna, kot jo Nvey Eco obljublja

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico