NVEY ECO – korektor (organic erase)

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz NVEY ECO – korektor (organic erase)

Ta tema vsebuje 0 odgovorov, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: Caprylic Capric Triglyceride (coconut oil), Carthamus Tinctorius (safflower oil), Ricinus Communic (castor oil), Cera Carnuaba (wax palm), Simmodsian Chinesis (jojoba oil), Kaolin (china clay), Cera Alba (natural beeswax, Ascorbyl Palmitate (vitamin c), Sorbitan Olivate (leaves/berries), Dandelilla Cera (candelilla plant wax), Tocopheryl Acetate (vitamin e), Daucus Carota (carrot oil), Lonicera Caprifolum Extract (honeysuckle), Origanum Vulgare Extract (wild marjoram), Thymus Vulgaris Extract (thyme), Cinnaomum Zeylanicum Extract (cinnamon bark), Rosmarinu Officinalis Extract (rosemary leaf), Lavadula Angustifolia Extract (lavender flower), Hydratis Canadensis Root Extract (golden seal root. May Contain: Ci 77019 (mica); Ci 77491 (iron oxide); Ci 77492 (iron oxide); Ci 77499 (iron oxide); Ci 77007 (iron oxide); Ci 77891 (titanium dioxide).

Organski korektor z dobro premišljeno sestavo in s krasnim učinkom – ena najpomembnejših lastnost, ki jih želim pri korektorju je ta, da daje prekrivnost hkrati s svežim videzom in da kože ne izsušuje. In ta korektor je točno to. Prekrivnost je dobra, hkrati pa zaradi zadostne količine rastlinskih olj kožo primerno navlaži in nahrani, kar je še posebej ugodno za področje okrog oči. Na voljo je v 3 odtenkih – neutral, medium in deep beige. Jaz imam odtenek medium, ki je v osnovi malo rumenkast, vendar se na koži rumenkast odtenek malo porazgubi…sam izdelek izgleda bolj rumen kot pa je po nanosu. Je pa po moje to najbolj uporaben odtenek izmed zgoraj omenjenih. Super se zlije s tekočim pudrom števila 514 (ki bo verjetno večini zelo ustrezal), uprabljam pa ga tako okrog oči kot tudi za manjše nepravilnosti po nanosu tekočega pudra. Odtenek neutral je svetlejši in v podtonu rahlo roza – ta bi bil pri tistih, ki niste res zelo svetle polti, zelo uporaben za osvetljevanje določenih predelov obraza, za nanos v notranje kotičke oči..okrog oči bi se ga dalo dobro skombinirati z odtenkom medium. Deep beige je temnejši – zame neuporaben.

Poleg rastlinskih olj, je pri sestavinah ugodna kombinacija vitamina C in E, ki v kombinaciji še povečata antioksidantni učinek in tako delujeta proti staranju in pojavu gubic – več o tem TUKAJ. Dodanih je kar nekaj izvlečkov z antiseptičnim učinkom – kot alternativa konzervansom. Izvleček kovačnika ima protivnetno delovanje. Rastlinski voski pa so dodani za večjo kompaktnost oz. za doseganje bolj prekrivnega učinka.

Največji plus si je pri meni zaslužil s sestavinami in s tem, da mi okrog oči ne naredi dodatnih gubic (kar mi večina drugih korektorjev..) – ampak mi jih zaradi navlažitve celo malo zmanjša. Nanaša se s prsti. Izdelek ima organski certifikat OFC (min. 95% organski sestavin, ostalo so minerali in rastlinska barvila) in certifikat avstralske vlade.
    Pri meni je med must have make-up izdelki :lashing: Zelo priporočam :thumbsup:

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico