Nutraluxelash-hitrejša rast trepalnic

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Nutraluxelash-hitrejša rast trepalnic

Ta tema vsebuje 18 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tina H. Tina H. 6 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Katera že uporablja ta izdelek? http://nutraluxelash.medilip.si/pages-481-Nutraluxelash_MD.html

kakšni so rezultati? Je res to ali so samo bučke? :) Jaz imam kratke, redke in ravne trepalnice…help :blush1:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

za hitrejšo rast trepalnic & obrvi je baje super (in cenejše :)) ) tudi ricinusovo olje :)

Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Ja potem naj se kar z oljem po učkah mažem al kako?

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

^^Ja, po trepalnicah a ne. Kje je problem? :))

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sem vidla zadnjič v lekarni…

Če katera najde sestavine, naj nalepi – da vidimo na osnovi česa naj bi to delovalo.

Profile photo of TaraLara
    TaraLara
    Član

Zdravo,

Jaz uporabljam Nutraluxelash že 1,5mes. in zadevca res deluje. Trepalnice so in daljše in gostejše. Mislim, da je ta zadeva bolj elagantna kot pa si mazati ricinusovo olje. Nutraluxelash je eyeliner, ki si ga naneseš v tanki liniji na zgornjo in spodnjo veko (1x/dan) in to je vse. Nič se ne masti, ne obarva, je prozorna tekočina.
    Same sestavine so navedene na škatlici, vendar sem škatlico stran vrgla. Ko si naslednjič kupim, posredujem še sestavine.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sem brala, da tudi samo vitamin e (v olju oz iz kapsul) tudi pomaga pri rasti trepalnic…
    Samo das na krtacko od ex maskare (ocisceno jasno) in poceses.

Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Evo sem našla sestavine:

Ingredients: Water, Glycerin, Hydrolyzed Glycosaminoglycans Sodium Hyaluronate, Panthenol (Vitamin B5), Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Sodium Lactate, Panax Ginseng Root Extract, Proline, yeast Extract, Phenoxyethanol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Hexipeptide-1, Niacinamide (Vitamin B3), Palmitoyl Pentapeptide-4, Arcyostaphylos Uva Ursi (Bearberry) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Methylamido Dihydro Noralfaprostal Retinyl Palmitate ( Vitamin A) Tocopheryl Acetate (Vitamin E) Polysorbate 20, Hydroxyethylcellulose, Sorbitol, Triethanolamine, Methylisothiazolinone

Vir: http://www.nutraluxemd.com/shop/product.php?productid=16155&cat=257&page=1

Kaj mislite, ricinusovo ali tole? :)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

hm…tudi mene zanima, ali tole deluje

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Scorpy :flower3: ..po sestavinah zgleda dobro – kar veliko vitaminov in ostalih sestavin, ki bi načeloma res lahko pripomogle k boljši rasti trepalnic. :lashes2:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

uvoznik mi je posredoval seznam sestavin:

Water, Hydrolyzed Glucosaminoglycans and Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol an Phenoxyethanol, Panthenol, Sodium Lactate and Socium PCA and Sorbitol and Proline, Sodium Phosphate, Biotin, Sodium Chloride, Acrylates/C10-30, Alkyl Acrylate, Crosspolymer, Polysorbate 20, Triethanolamine, N-methyl-9 alpha, 15S-trihydroxy-17-phenyl-18, 19, 20-trinorprosta-5Z, 13E-dien-1-amide

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

te se pa kar razlikujejo :ermm: ..

Profile photo of scorpy
    scorpy
    Član

Kaj pa te sestavine: Purified Water, Hyaluronic Acid, Glycoproteins, Panthenol, ProVitamin B5, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Vir:http://www.maxolash.com/

Sem našla primerjavo vseh izdelkov in je ta najboljši (1. uvrščeni), mislite da se splača dati toliko denarja?

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

splaca se sigurno ne :lol1: odvisno pac koliko ti to pomeni :cool: sigurno je brezveze pricakovat da ce imas naravno trepalnice cisto uboge, da bos potem imela prave pahljace. Vse fotke prej/potem ki sem jih videla, so po mojem mnenju tako minimalno izboljsale stanje, da se mi zdi prakticno brezveze, razlika je res opazna samo zato ker gledas prej/potem fotko, ce je imela ena punca ze prej slabe trepalnice jih ima tudi po tretmaju ;)

Odvisno pac kaj si zelis in koliko se bos potem bolje pocutila ;) Ce gre za kaksne sestavinsko oh izdelke, ki trepalnice negujejo potem je sigurno dobro ce uporabljas, vsekakor pa ni nujno, ker trepalnice odpadajo in zrastejo nove, tako da neke blazne nege ne potrebujejo oz. zadostuje ze samo kaksno olje ;)

Berem da nekatere punce prve dni pecejo oci, jaz vem da tega ne bi uporabljala ce bi mi bilo kakorkoli neprijetno, halo, zato da bom imela 1mm daljse trepalnice, ni sans ;)

Seveda je pa to odlocitev vsake posameznice, tako kot pri vecini kozmeticnih ˝tretmajev˝, nekaterim vec pomeni nekaj, spet drugim pa kaj druzga ;)

Po mojem mnenju pa tili preparati niso vredni svojega denarja :lashing:

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Jaz sem sporbala Talika-Lipocils, pa mi je ful pomagalo. Imela sem daljše ter gostejše trepalnice. Sem že naročila drugo. :cheer:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico