Nočna krema

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Nočna krema

Ta tema vsebuje 178 odgovorov, ima 42 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 3 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sem še na terapiji s Cleanance K- tako, da je to moja trenutna nočna krema.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz sem uporabljala Diacneal, pa sem trenutno s tem malo prenehala. tako da se jaz zvečer namažem s kremo le okoli oči, po obrazu uporabim pa Lurčija. pa je glede mozoljev učinek skoraj boljši kot po Diacnealu

Profile photo of Andreja
    Andreja
    Udeleženec

Moja trenutna nočna krema je Time Reversing Night Cream od Oriflame-a. :thumbsup:

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Tole je pa moja nočna kremca – moja koža jo zvečer kar poje in jaz sem res straaašno zadovoljna z njo!

Čeprav se še vedno sprašujem, a je naravno uporabljat kreme ponoči :P

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Za nočno nego uporabljam zdaj že kar več kot mesec dni Jojobino olje od Berglanda in se tako dobro obnese, da ga ne zamenjam za nobeno kremo.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@kresnicka wrote:

..Čeprav se še vedno sprašujem, a je naravno uporabljat kreme ponoči :P

Ne skrbi..ponoči je za kožo čisot okej, če kaj uporabiš – je pa pomembno, da je kvalitetno. Žal ne živimo v idealnih pogojih (okolje, stres, smog, UV..), da bi bilo koži odveč, če ji s kremami pomagamo k boljši in lažji obnovi..

Meni se zdi ena najboljših rešitev za nočno nego kvalitetno olje ali kakšna mešanica olj in antioksidantov oz. kakšnih drugih blagodejnih izvlečkov..razen za mastno in aknasto kožo seveda. Je pa potrebno izbrati ustrezno olje za posamezen tip kože. Pri zelo suhi in zreli koži pa je običajno potreben še nanos kreme.

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Torej moram jaz še vseeno čez jojobino olje dati kakšno anti age kremo???? :P

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz imam pa še kar Sukijev serumček, ampak ne ravno za vsako noč. ga mal šparam :) pa tut včasih mam kožo bolj mastno in ga raje ne dam gor. bo pa testerček šel…bo treba stisnit tistih 30eurov ufff

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Neverjetno, kako zelo sem zadovoljna z nočno kremo Green Line Lift Stimulative. Komot se primerja s kakšno drago in opevano kremo. Vsem s suho kožo jo toplo priporočam.

VIR

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kakšne so pa sestavine?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Ether, Helianthus Annuus Seed Oil, Cyclomethicone, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Saccharide Isomerate, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Magnesium Stearate, Butylene Glycol, Avena Sativa Kernel Extract, Spent Grain Wax, Butyrospermum Parkii, Argania Spinosa Kernel Oil, Siloxanetriol Alginate, Caffeine, Retinyl Palmitate, Cera Alba, Cera Microcristallina, Imidazolidinyl Urea, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol

upam, da so prave..

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Tole je pa res za “suhokožke” z neproblematično kožo.

Nina – kaj pa je vloga kofeina v tako majhnih količinah?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

uhh komedogeno. js bi kar zacvetela čez noč, če bi se namazala s to kremo

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Nimam več embalaže, zato ne morem preveriti sestavin. Lahko rečem le to, da je balzam za mojo kožo :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sem preverila danes sestavine v dm-u..in so prave :) .
    Zelo bogata krema, res samo za zelo suho kožo, z vitaminom E in A, kofein pospeši mikrocirkulacijo, vsebuje maščobe, hranljiva rastlinska olja, silikone, vosek…po sestavinah bi lahko samo potrdila, da je krema namenjena za nego zrele in zelo suhe kože :yes:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico