NOBLE SENSATION – Lavender Purifying Cool Mask

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske NOBLE SENSATION – Lavender Purifying Cool Mask

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Aromatična maska iz sivke očisti kožo njenih nepravilnosti in jo osveži.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Maska je pakirana v zanimivo papirnato vreckico v kateri se nahajata dve reci. In namrec del maske ki je iz praha (25g) ter tekocine (25ml). Ta prah je svetlo zelene barve, tekocina pa prosojna. Ko skupaj zmesamo nastane gosta turkizno zelena (svetla) maska.

Embalaza je prirocna za nosenje okoli, samo zraven spicastih predmetov ne sme priti (zaradi plasticnih vreckic z vsebino v notranjosti).

Sem jo zmesala v posodici, z rokami in je bilo toliko packanja, da je neverjetno.
    Nanesla sem jo na svojo mesano kozo, po ciscenju obraza z Bebe penico (3x, da je zares slo vse povsem dol, kar mi je pustilo razdrazeno kozo).

Vonj same maske je po sivki z pridihom mentola. Nic posebnega, ampak je vseeno mocen.
    Nanesla sem jo z rokami v debelejsi plasti. Se vedno mi je ostalo veliko maske (50ml vsebine je definitivno prevec za en obraz), ker nisem pa mogla dati npr. 1/2 vsebine ene vrecke in 1/2 druge vrecke, ker bi ne mogla shranit tekocine.

Ostanek maske sem postavila v hladilnik, mislec da si bom kasneje umila obraz z njo. V roku 30 minut se je strdila do trdote kamna. Bruh, pa se ven iz posode ni hotela iti!

No maska obljublja nekaksno aromaterapijo, ki pomirja ipd. Naj bi bila primerna za aknasto in suho kozo (poleg vseh ostalih).
    No po nanosu maske, me je koza zacela PECI, in to ne malo ampak precej. Sem se vseeno odlocila, da jo obdrzim in potem sem ugotovila zakaj. Zaradi mentola v sestavinah, oz ekstrakta ali karkoli. Maska me je pekla/hladila do konca (15 min, max je 20 minut), zaradi mentola so me tudi oci pekle.

Nanesla sem si ji predvsem, ker sem prebrala da je ‘peel off’ maska in sem mislila, da ne bom imela veliko dela z njo (razen packanja pri mesanju). Pffft, pa kaj se. Po par minutah se pricne susiti in po 15 minutah je ze precej suha, tam kjer je tanjse nanesena pa je povsem suha, tanka in razpokana. Spominja na glino.
    Po 15. minuti sem jo zelela odstraniti, toda dejansko je izgledala kakor glina na obrazu in tam kjer je bila ze povsem suha, so se delcki odluscili in padli z obraza. Veliko je bilo razpok. Tako sem poskusila napeti vse misice na obrazu, da lepo razpoka za lazje odstranjevanje (ker ce sem povlekla en konec, je sel dol samo majhen koscek!!), v bistvu sem se pacila.
    Se vedno je bilo odstranjevanje zelo problematicno, vsega si nisem mogla spravit dol s ‘trganjem’ ampak sem uporabila se nohte in vlazno brisaco.

O kaksnem efektu ne morem govoriti, kajti masko sem odstranjevala dobrih 10 minut, tako da sem imela na koncu kozo povsem razdrazeno.

Ne priporocam.

1/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico