NIVEA – Volume Sensation Express Styler

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Oblikovanje las NIVEA – Volume Sensation Express Styler

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sestavine: Aqua, Alcohol Denat, Polyquaternium-89, Panthenol, Niacinamide, PEG-12 Dimethicone, Cetrimonium CHloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-20, Limonene, Benzyl Ancohol, Butyphenyl Methylpropional, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem kupila, ze nekaj casa nazaj ko sem imela krajse lase.

Sedaj imam srednje dolge, na lasiscu se mi prej zamastijo, na konicah ostanejo suhi. Sicer so tanki, gosti ter valoviti ter suhi.

Embalaza je zelo lepa, meni izredno zanimiva. Je na sprej, kateri ima pod pumpico nek zatic ki ga premaknemo levo ali desno, odvisno od tega ce zelimo sprej zapreti ali odpreti.
    Embalaza je sicer lepa, toda nekoliko neprirocna za transport (lahko se tisti zatic premakne, ter ce se kaj nasloni na izdelek lahko posprica celotno okolico).

Glede na to, si redkokdaj susim lase s fenom, izdelek samuje. Uporablja se ga med susenjem las, kar se meni zdi nekoliko neprirocno.

Nekega volumna mi zal ni dodal (ne na kratke, ne da dolge lase), tako da nakupa ne bom vec ponovila.
    Zdi se mi, da obstajajo veliko boljsi izdelki na trgu, ki ucinkujejo hitreje.

Super pa je, ker mi ni zamastil las, to je res krasno!

Izdelek ima prafumski vonj, je tekoc in prosojen (nekoliko lepljiv).

Ne priporocam.

2/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico